مهاجرت به کانادا معرفی بهترین روش های مهاجرت برای ایرانیان 2023 ویزا موندیال-همیار مهاجرت

اگر ایده‌های خلاقانه‌ای برای راه‌اندازی استارتاپ دارید کانادا یکی از بهترین کشورها برای راه‌اندازی استارتاپ است که می‌توانید به واسطه آن اقامت این کشور را دریافت کنید. در طول دهه‌های گذشته، کانادا با پشتوانه مالی دولت، به طرز چشمگیری از برنامه‌های استارتاپ کرده است. کانادا برای زیرساخت‌های کارآفرینی، تحقیق و توسعه و نیروی کار فنی به بالندگی و رشد زیادی رسیده است. می‌توانید 3 سال دیگر در کانادا کار کنید و شرایط اخذ اقامت دائم کانادا را برای خود فراهم کنید.

برنامه های مهاجرت استانی به کانادا

داشتن یک سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود در گروه های شغلی مورد نیاز ایالت ساسکاچوان، و داشتن آیلتس 4 جز شرایط اصلی مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی ساسکاچوان هستند. ویزای استارت آپ کانادا یکی از روش های منحصر بفرد برای کسانی است که یک طرح تجاری عالی داشته باشند. دریافت این ویزا منجر به اخذ اقامت دائم کانادا برای فرد و خانواده وی می شود.

این مسیر مهاجرتی به طور کل کم‌تر از دیگر مسیرهای مهاجرتی تقاضا دارد و برای پاسخ به درخواست متقاضیان، ممیزهای بیشتری انجام می‌شود. در وهله‌ی اول، مشاوران تراست به دنبال امکان سنجی برای موفقیت شما در این مسیر مهاجرتی خواهند بود و ریسک کار مهاجرت شما را به حداقل خواند رساند. در صورتی که احتمال قبولی شما با توجه به کیس‌های دیگر قابل قبول باشد، مشاورین و وکلای تراست در راستای انجام هر چه بهتر روند مهاجرتی شما دست به کار خواهند شد. استفاده از خدمات مهاجرتی تراست، روند کار را سریع‌تر و شانس پذیرش شما را افزایش خواهد داد. در این مسیر بخصوص، نیاز است که سازمان مهاجرت کانادا نسبت به سودآوری کسب و کارتان در کانادا متقاعد شود که وکلای خبره تراست، با ارائه بهترین مکاتبات، بالاترین شانس پذیرش را برای شما فراهم می‌آورند. بله، با وجود تغییرات ویزا های مهاجرت اقتصادی کانادا، هنوز این راه برای ایرانیان باز است و شما می توانید یکی از 15 هزار مهاجر سرمایه گذار کانادا در سال آینده باشید.

ویزای کاری کانادا

مشاوره اختصاصی رادسام می‌تواند جلوی سالها زمان و صدها میلیون تومان هزینه را بگیرد. ضمن اینکه شرکت رادسام می تواند مترجمین رسمی در کانادا و ایران به شما معرفی کند که گواهی موقت مدرک تحصیلی شما را بدون نیاز به آزادسازی مدرک برایتان ترجمه کنند. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از شرایط تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان ، این مقاله را مطالعه کنید. مشاورین ما در دفاتر تهران و شیراز آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان بوده و با توجه به پرونده تان مهاجرتی آسان و بی دغدغه را برایتان رقم خواهند زد . همچنین می توانید از بخش دیدگاه ها سوالات خود را با ما در میان بگذارید . مطالعه عنوان قیمت خانه برای زندگی در کانادا نیز می تواند شما را با یکی از چالش های پیش رو در این کشور آشنا سازد ، مطالعه آن را از دست ندهید.

بهترین راه مهاجرت به کانادا چیست ؟

همانطور که گفتیم، چندین روش برای سرمایه گذاری در کانادا وجود دارد و برای دریافت ویزای کانادا باید حداقل سرمایه لازم را وارد این کشور کنید. در این روش افرادی که بین ۲۵ تا ۳۵ سال سن دارند بالاترین امتیاز را دریافت می کنند. برای راه اندازی بیزینس نیز افراد باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشند. اگر می خواهید از طریق استارتاپ وارد کانادا شوید باید بدانید که حداکثر سن برای راه اندازی استارتاپ در کانادا ۴۵ سال است. همانطور که گفتیم کانادا از نظر اقتصادی رشد بسیار خوبی داشته و در حال حاضر جزو کشورهای پیشرو در جهان می باشد. این کشور معادن طبیعی بسیار زیادی دارد و سیاست های اقتصاد سالم در آن به خوبی اجرا می شوند.

اما در مقایسه با کشورهای همسطح خود و در مقایسه با کشورهایی مانند امریکا و استرالیا و نیوزلند از هزینه ی تحصیل کمتری برخوردار است. از این رو کشورکانادادر زمره ی کشورهاییست که تحصیل در آن هزینه بر است. نکته ی بسیار مهم این است که هزینه ی باید درآمد خالص نشان دهد نه اینکه دارایی نشان دهد.و این یکی از مدارک لازم و قطعی این پروسه است. در این مورد میتوانید به قسمت مشخص مقاله ی ویزای توریستیکانادامراجعه و مطالعه ی دقیق داشته باشید.

به همین دلیل است که در سال‌های اخیر کانادا به یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا تبدیل شده است. اگر شما هم دوست دارید که زندگی خود ا در کشور کانادا ادامه دهید، تا انتهای مطلب همراه ما باشید تا روشی مناسب را برای انجام مراحل اداری مهاجرت به این کشور یاد بگیرید. اگر برای کار قصد دارید تا به کانادا مهاجرت نمایید می توانید به مراکزی که نیروی کار را با پیش نیاز زبان فرانسه می پذیرند درخواست دهید و درصورتی که درخواستتان قبول شد، اقدامات مربوط به ویزا را به پشتوانه دعوتنامه کاری انجام دهید. شما با توجه به مجله خبری مهاجرت توضیحات مذکور می توانید برای اخذ اقامت کانادا از طریق اسکیل ورکر اقدام نمایید؛ همچنین با صرف زمان کمتر با شرکت در دوره های کالج خاصی در کانادا و اخذ مدرک ب2 فرانسوی در حین تحصیل می توانید اقامت کانادا را کسب نمایید. مورد دوم، ویزای کاری اکسپرس اینتری که شرایط مشابهی مثل کشورهایی ویزاهای جستجوی کار آلمان (که در برخی کشور ها مانند آلمان، کانادا، نیوزلند، استرالیا و آفریقای جنوبی صدور می شود،) اخذ کنید و به کاریابی در آن کشور بپردازید. برای تحصیل در کانادا نیاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی معتبر دارید.

  • تجربه‌ی زندگی عالی با احساس اینکه درآمد و حقوق با هزینه‌های زندگی، بیمه، مالیات و…
  • یکی از این راه‌ها پناهندگی است که برای استفاده از این روش باید شرایط لازم را داشته باشید.
  • شما با توجه به توضیحات مذکور می توانید برای اخذ اقامت کانادا از طریق اسکیل ورکر اقدام نمایید؛ همچنین با صرف زمان کمتر با شرکت در دوره های کالج خاصی در کانادا و اخذ مدرک ب2 فرانسوی در حین تحصیل می توانید اقامت کانادا را کسب نمایید.
  • مهاجرت تحصیلی ، مهاجرت سرمایه گذاری ومهاجرت از طریق کارپر طرفدار ترین شیوه های مهاجرتی به کشور کانادا و اخد اقامت کانادا در این سال های اخیر میباشند .

هزینهٔ درخواست برای متقاضی و همسر یا شریک قانونی، ۱۰۴۰ دلار کانادا و برای فرزندان ۱۵۰ دلار کانادا است. هم ‌اکنون مدت زمان لازم برای بررسی پروندهٔ متقاضی اقامت در کانادا از طریق برنامه نیروی متخصص فدرال حدود ۶ ماه زمان می‌برد. مهاجرت از طریق برنامه فدرال مناسب افرادی است که با سابقهٔ کاری بالا، قصد اقامت در استان‌های کانادا به جز کبک را دارند. متقاضیان در این طرح بر مبنای ارزشی که برای اقتصاد کانادا ایجاد می‌کنند، در قالب طرح اکسپرس اینتری ارزیابی می‌شوند.