مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت شرایط و هزینه‌‌ها 2023-همیار مهاجرت

اگر شرایط شون بهتر بشه میتونه شانس قبولی در دانشگاه ها و کالج های بهتر رو داشته باشه. برای کار در هر نقطه از کانادا، به شماره‌ی بیمه‌ی اجتماعی نیاز است. در سراسر کانادا آژانس‌های متعددی برای ارائه‌ی خدمات معادل‌سازی و اعتبارسنجی وجود دارد.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کانادا

متقاضیان مهاجرت تحصیلی، شغلی، کارآفرینی و…باید مدارک سوابق تحصیلی، شغلی، مدارک هویتی، مدرک زبان، گواهی‌های حرفه‌ای و دستاوردهای علمی و کاری خود، مدارک تمکن مالی و… باید توجه داشت که هر کدام از روش‌ها ممکن است مدارک بیشتری را با توجه به فرآیند پذیرش خود الزام نمایند. در پایان این روش درخواست ‌کننده و وابستگانش نیاز به انجام معاینه پزشکی و ارائه گواهی عدم سوء پیشینه برای افراد ۱۸سال و بالاتر دارند.

در زیر تجربه کلاینت ها در خصوص مهاجرت به کانادا را ببینید و برای دیدن باقی فیلم ها به بخش “ما تا حالا چه کار کردیم؟” بروید. پذیرش در دانشگاه و یا کالج های کانادا می تواند توسط کارشناسان ما به آسانی انجام شود ، از این رو توصیه می کنیم تا ضمن مطالعه عنوان تحصیل در کانادا حتما با دفاتر تهران و یا شیراز ما تماس حاصل نمایید. کانادابا توجه به مساحت بزرگ و به همان نسبت جمعیت کم و اقتصاد قوی و زبان رسمی انگلیسی به عنوان اصلی ترین گزینه های مهاجرتی دنیا انتخاب میشود. اما داشتن پذیرش تحصیلی مقطع دکترا حتی در ۴۵ سالگی معمولا با صدور ویزا همراه خواهد بود. مانند اینکه اگر یک فرد ۳۲ ساله برای مقطع فوق لیسانس اقدام به پذیرش و پس از آن اقدام به ویزا کند احتمال ردی ویزای این فرد وجود دارد. و احتمالا حین تحصیل و یا پس از اتمام تحصیل تبدیل به ویزای کاری میکنند.

اما چرا تب مهاجرت به کانادا بالاست؟

برنامه‌های کار آفرینی استانی نیز از بهترین روش‌های سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت آن هستند. مهم‌ترین شرط موفقیت در هر دو روش استارتاپ و کار آفرینی، ارائه یک بیزینس پلن قوی است. از دیگر راه‌های مهاجرت به کشور کانادا می‌توان به استفاده از برنامه‌هایی همچون تجربه کانادایی اشاره کرد. این برنامه برای کسانی است که در این کشور مشغول تحصیل یا کار هستند و می‌خواهند اقامت دریافت کنند. برای این کار شما باید ابتدا در اکسپرس اینتری ثبت نام کنید و سپس در صورتی که شرایط لازم را داشتید، از امکانات مهاجرت به کانادا از طریق تجربه کانادایی بهره‌مند خواهید شد. منظور از شرایط لازم این است که محدودیت سنی، سطح تحصیلات، شغل و دیگر فاکتورهای مورد نظر را داشته باشید.

  • همچنین، علاوه بر وب سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا، همواره می توانید با مراجعه به سایت تراست که بهترین منبع فارسی زبان برای مهاجرت به کانادا است، از جدیدترین اخبار و موضوعات مرتبط با مهاجرت کانادا با خبر شوید.
  • تمکن مالی مورد نیاز برای ثبت استارتاپ در این کشور حدود دو هزار دلار می باشد.
  • به دلیل این کمبود منبع، تصمیم گرفتیم یک مقاله همه چیز تمام از راه‌های مهاجرت به کانادا برایتان آماده کنیم.
  • ویدیو آموزشی مهاجرت به کانادا از روش برنامه های استانی ما رو ببینید و اگر سوالی داشتید با ما تماس بگیرید!
  • ممکن است ایده نوآورانه نداشته باشید ولی بتوانید با پرداخت هزینه در یک ایده نوآورانه شراکت کنید و از آن طریق به کانادا مهاجرت کنید.

زیرا متقاضیان مهاجرت به این کشور باید به یکی از زبان‌های رسمی در کشور کانادا همچون انگلیسی یا فرانسوی تسلط داشته باشند. نمره آزمون سیستم بین‌المللی آزمون زبان انگلیسی یا آزمون‌های معتبر دیگر مجله خبری مهاجرت این سیستم از مهم‌ترین معیارها در محاسبه امتیاز برای مهاجرت به کشور کانادا است. کبکی یکی دیگر از برنامه‌های کانادا برای سهولت مهاجرت برای افرادی است که قصد اقامت در این کشور را دارند.

آیا واجد شرایط مهاجرت به کانادا هستم؟