مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت شرایط و هزینه‌‌ها 2023-همیار مهاجرت

البته، در برخی از برنامه های مهاجرتی مانند برنامه های نامزدی استانی افرادی که در بازه سنی مناسب (۲۵ تا ۳۵ سال) قرار داشته باشند، حداکثر امتیاز را از این فاکتور به دست خواهند آورد. بعضی وکلا به هیچ عنوان اطلاعات ثبت شده برای کلاینت را در اختیار ایشان قرار نمی دهند و آن فرد را از روند انجام کار مطلع نمی کنند. در حالیکه در موسسه مجله خبری مهاجرت تراست فرم هایی که قرار است سابمیت شوند در اختیار کلاینت قرار می گیرند تا آنها را بررسی و تایید کند. مهاجرت از این طریق و گرفتن ویزای کارافرینی از دیگر راه‌های مهاجرت، نسبتا پیچیده‌تر است. بنابراین ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای جلوگیری از به خطر افتادن موقعیت اعضای خانواده و همچنین از بین رفتن سرمایه‌تان، به یک وکیل مهاجرت مراجعه کرده تا شما را به طور تخصصی در جریان روند حقوقی این مسیر مهاجرتی قرار دهد. هر استان در کانادا از قابلیت ها و ویژگی های اقتصادی منحصر به فردی برخوردار است.

بنابراین برای اخذ اقامت باید از روش‌های دیگری مثل استارتاپ، کار، تحصیل و… حال اگر شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که قصد مهاجرت به کانادا را دارید، باید بدانید بیشتر از ۸۰ روش برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. بنابراین می‌توان گفت مهاجرت به این کشور و اقامت در آن چندان کار دشواری نیست.

در این روش نیازی به سرمایه آنچنانی نیست، حتی به مدرک زبان قوی ای نیازی ندارید و ملزم به ایجاد شغل برای دیگران نیستید. البته باید دقت داشته باشید، سخت گیری بسیاری در این حیطه از سوی افسران ویزای کانادا حکم فرماست. لازم به ذکر است که در برخی از ایالت های کانادا مهاجرت از طریق تحصیل حتی بدون مدرک زبان نیز امکان پذیر است به صورتی که دوره های زبان آموزی را در همان کانادا گذرانده سپس اقدام به درخواست ویزای تحصیلی می نمایید. برای اقدام به مهاجرت به کانادا از این طریق، باید یکی از خویشاوندان درجه اول خانواده ی شما در کانادا مقیم باشند، که توانایی ارائه تعهد حمایت از شما را به دولت داشته باشند.

  • در این روش، متقاضی می‌تواند ویزای Work Permit کانادا را با خرید یک کسب‌وکار در این کشور اخذ کند.
  • کانادا فرصت های فوق العاده ای را به خارجیانی که می خواهند در کانادا تجارت و سرمایه گذاری کنند ارائه…
  • کاناداکشوری با اقتصاد قوی و رفاه اجتماعی بالا و نظام کاری قدرتمند و کشوریست مهاجرپذیر و به طرق مختلف به اعضای مختلف این کشور و مهاجرین اقامت و تابعیت را میدهد.

در صورتی که شغلتان در سیستم طبقه بندی ملی مشاغل کانادا یا به اختصار ناک شغلی کانادا جزو سطوح TEER 0, 1, 2, 3, 4 باشد، می‌توانید برای این برنامه اقدام کنید. با اخذ ویزای توریستی کاناداامکان درخواست ویزای تحصیلی یا ویزای کار را در خاک کانادا خواهید داشت. برای انتخاب مسیر توریستی دقت کنید که از قبل برنامه ریزی دقیقی برای ویزای مورد نظر انجام دهید تا پس از ورود به کانادا سر در گم نشوید.

شما هم میتوانید صاحب کسب و کار موفق و اقامت در کانادا باشید

اگر می‌خواهید پرونده شما سریع‌تر به موفقیت برسد وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند راه حل فوق العاده‌ای باشد. همچنین امکان دارد که در روند مهاجرتتان، مدارک دیگری هم از شما درخواست کنند. برای مثال تکمیل یکسری فرم و ارائه رسید پرداخت هزینه‌های دولتی هم جزو همین مدارک است. پناهندگی روش مناسبی نیست و هیچ‌یک از وکلا و مشاوران مهاجرتی این روش را توصیه نمی‌کنند. با درنظرگرفتن خطرات، مشکلات و معضلات پناهندگی و مدت زمان بررسی پرونده، این روش از آخرین راه‌های مهاجرت است.

برای اینکه با شرایط این برنامه‌ها آشنا شوید، یک نمونه را بررسی می‌کنیم. پس اولین قدم پیدا کردن استادی است که در زمینه شما فعالیت می‌کند. بعد از پیدا کردن ایمیل و اطلاعات استاد، باید درخواستتان را مکاتبه کنید. رزومه علمی قوی، نمره آیلتس بالا، معدل بالا و مقالات ISI شانس شما را بالا می‌برند. در صورت جلب نظر و گرفتن تایید از استاد راهنما، دعوت‌نامه تحصیلی برای شما ارسال می‌شود. با افزایش جمعیت مهاجر به کانادا در طی سال‌های اخیر، برخی از استان‌های کانادا بیشتر از دیگر استان‌ها در میان مهاجران محبوبیت پیدا کردند.

آیا برای مهاجرت به کانادا حتما باید از موسسات مهاجرتی کمک بگیرم؟

بهتر است برای شفافیت بیشتر دربارهٔ تجربه مرتبط به سایت مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه کنید و یا از کارشناسان مجرب ما در ایران کانادا کمک بگیرید. موجودی حساب کسب‌وکار به عنوان ضمانت اجرایی طرح در نظر گرفته می‌شود و پس از ارائه طرح کسب‌وکار و اثبات اجرایی بودن آن بازگردانده می‌شود. در رابطه با کسب‌وکار باید برای راه‌اندازی کسب‌وکار، مالک ۲۵ درصد سهام آن باشید و چنانچه کسب‌وکار را می‌ خرید، باید مالک ۵۱ درصد سهام آن باشید. علاوه‌بر این، کسب‌ و کار مورد نظر نباید در حوزهٔ ساخت و ساز و معاملهٔ املاک، کارگزاری بیمه، موسسات اعتبار‌دهنده، وصول چک و گرو گذاری و شرکت‌های مربوط به صنعت پورنوگرافی باشد. کسب‌وکاری که می‌خرید باید ۵ سال پیش از ارائهٔ درخواست‌تان فعال بوده باشد. هزینهٔ درخواست برای متقاضی، ۱۰۸۰ دلار و برای همسر و فرزندان ۱۷۱ دلار کانادا است.