مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت 2023 شرایط، هزینه، روش ها پارسی کانادا-همیار مهاجرت

بنابراین افرادی که قصد مجله خبری مهاجرت را دارند، می‌توانند از داشتن امنیت در میان مردم کانادا اطمینان پیدا کنند؛ زیرا کانادایی‌ها مهمان‌نواز نیز هستند. همچنین از سیاست کانادا، که کاملاً متعادل بوده و دارای سیاست مرکزی می‌باشد. برای مهاجرت به کانادا مثل استرالیا و نیوزیلند شرایط شما طبق یک جدول امتیاز بندی ، امتیاز داده میشود و در صورتی که امتیاز شما مطلوب این کشور باشد، ویزای شما صادر میگردد. بر خلاف تصور عموم مردم، اخذ اقامت کانادا آسان تر از بسیاری از کشور های اروپایی و استرالیا و نیوزیلند است. قوانین و شرایط جدید مهاجرت به کانادا 2019 طبق اطلاعات ما اتفاق خاصی نیفتاده و فقط بحث افزایش تعداد مهاجرینی است که قرار است این کشور در این سال بگیرد. با چند سال سابقه کار در فرودگاه و داشتن مدارک تخصصی از سازمان هواپیمایی کشوری .

تمام توان وب سایت مهاجرت ایرانی بر آن است تا حد ممکن آگهی دفاتر مهاجرتی و اعزام دانشجو ، مراکز آموزشی و شرکت های مرتبط با امور مهاجرت و مسافرت که دارای اعتبار کافی هستند را درج نماید. با این حال این وب سایت هیچ مسئولیتی در قبال هیچ یک از آگهی ها و دفاتر و مراکز معرفی شده پذیرا نیست و مسئولیت تعیین صحت و سقم ادعای این شرکت ها به عهده متقاضیان و بازدیدکنندگان محترم می باشد. مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده کابران است و وب سایت مهاجرت ایرانی هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از این سایت ندارد.

مبلغ ۱.۲ میلیون دلار را در بنگاهی تأییدشده توسط دولت، برای ۵ سال و بدون سود سرمایه‌گذاری کنید. امکان تقویت و افزایش امتیاز در طول دوره‌ حضور متقاضی در pool متقاضیان را فراهم می‌کند. مشکلی بابت داشتن مدرک فنی حرفه ای نیست اما باید دیگر شرایط مهاجرت را داشته باشیدف صرفا به علت اینکه مدرک فنی حرفه ای دارید نمی شود مهاجرت کرد.

این روش می تواند منجر به دریافت اقامت کانادا برای شما و خانواده تان شود. ثبت شرکت در کانادا این امکان را به مهاجران می دهد تا بتوانند در این کشور حساب بانکی افتتاح کنند. اگر معیارهای لازم برای یکی از این برنامه‌ها را دارید، واجد شرایط ایجاد پروفایل اکسپرس اینتری در وب سایت IRCC خواهید بود. از شما می‌خواهد که اطلاعات اساسی خود مانند سن، وضعیت تأهل، تحصیلات، تجربه کاری و مهارت‌های زبان انگلیسی و یا فرانسوی‌تان را وارد کنید. همانطور که گفتیم روش‌های گوناگونی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد، بنابراین مدارک مورد نیاز برای هر روش مهاجرتی نیز با روش دیگر، تفاوت دارد. اما به طور کلی باید مدارک زیر را به سفارت کشور کانادا ارائه بدهید.

کانادا کم‌ترین فشار مالیاتی تجاری را در میان کشورهای G7 به خود اختصاص داده است. برخی از سیاست‌های مالیاتی این کشور به طور خاص به کاهش مسئولیت مالیات کسب‌وکار کمک می‌کند. نرخ مالیات شرکت‌های کانادایی در مقایسه با دیگر کشورهای غربی پایین است. به همین دلایل، کانادا یکی از مقاصد جذاب برای کارآفرینان سرتاسر دنیا است. متقاضی باید دست کم 2 سال سابقه کاری تمام وقت مرتبط با حرفه خود در 5 سال گذشته داشته باشد.

  • باید در نظر داشته باشید که این زمان یک زمان تخمینی است و ممکن است عوامل زیادی بر آن تاثیر بگذارد.
  • برای سرمایه‌گذاری در این کشور روش‌های مختلفی مانند ثبت شرکت، کارآفرینی، خود اشتغالی و… وجود دارد.
  • برخی از دانشگاه ها یا کالج های کانادا دوره های آمادگی زبان انگلیسی را در همان دانشگاه ها برگزار می کنند و متقاضی با ارائه مدرک و گواهی آموزش زبان می تواند تحصیل در دانشگاه و کالج مورد نظر را شروع کند.
  • مورد دوم، ویزای کشور کانادا را دریافت نموده و به کاریابی در آن کشور بپردازید.

یکی از این راه‌ها پناهندگی است که برای استفاده از این روش باید شرایط لازم را داشته باشید. همچنین مهاجرت به کشور کانادا از طریق اسپانسرشیپ از جمله راه‌های ارزان به شمار می‌رود. زیرا در این صورت کل هزینه‌های شما را حامی شما در کشور کانادا پرداخت می‌کند. مهاجرت با استفاده از اکسپرس اینتری نیز قیمت مناسبی دارد که البته باید امتیاز لازم را در آن کسب کنید. متقاضیان این روش می بایست ثابت کنند می توانند در کشور کانادا به صورت خویش فرما مشغول به کار شده و قبل از آن در کشور خود به همین صورت مشغول به کار بوده اند و حداقل دو سال سابقه کار در این زمینه ارائه دهند.

انواع راه های مهاجرت به کانادا

سرمایه‌گذاری در کانادا دارای فاکتورهای مناسبی است که می‌توان آن را سرمایه‌گذاری مطمئن دانست. البته باید توجه داشته باشید که تنها ثبت شرکت در این کشور منجر به دریافت اقامت نمی‌شود، مگر آن که فرد همزمان با ثبت شرکت کارآفرینی هم انجام دهد. از دیگر نکات مهم که در رابطه با مهاجرت به کشور کانادا باید به آن توجه داشت، علاوه بر مخارج ویزا و سفر، داشتن حداقل تمکین مالی است.

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، اخذ اقامت آن است. به همین دلیل مشاوره اقامت کانادا اهمیت بیشتری برای آنها پیدا می‌کند. برای اطمینان خاطر این عزیزان باید بگوییم تمام شیوه‌های مهاجرت به کانادا می‌تواند منتهی به اخذ اقامت این کشور شود. یعنی با توجه به فاکتورهای مختلف مانند بودجه مالی، سن، میزان تحصیلات، نوع سابقه کاری و غیره، بهترین شیوه مهاجرتی را انتخاب کنید و با موفقیت در آن برای اخذ اقامت کانادا درخواست دهید. درست به دلیل اهمیت انتخاب شیوه مناسب و موفقیت در اخذ ویزای مربوط به آن است که توصیه می‌کنیم برای مشاوره اقامت کانادا حتما یک تیم قوی انتخاب کنید.

مهاجرت به کانادا : شرایط و هزینه های مهاجرت

البته هر برنامه استانی شرایط خاص به خود را داشته؛ مانند مشاغل و مهارت‌های مورد نیاز، شرایط متقاضی مانند سن، مدرک زبان و غیره، شرایط همراهی خانواده، نحوه امتیازبندی متقاضی و سایر موارد. همچنین 5 دانشگاه برتر و مشهور کانادا در رتبه بندی سال جاری میلادی جزء 100 دانشگاه برتر جهانی قرار گرفته‌اند و بدین صورت به رقیب خود یعنی استرالیا (با داشتن 7 دانشگاه با رتبه زیر 100 جهانی) بسیار نزدیک‌تر شده است. یا Temporary Resident Visa-TRV نوعی ویزا است که برای متقاضیانی صادر می‌شود که قصد اقامت کوتاه مدت در این کشور را دارند و نقطه مقابل ویزای اقامت دائم کانادا است. ویزای تحصیلی کانادا، ویزای کاری کانادا و ویزای توریستی کانادا از نوع ویزاهای اقامت موقت هستند. برای درخواست این نوع ویزا باید آفیسر اداره مهاجرت کانادا را قانع کنید که پس از اتمام مدت زمان مجاز اقامت موقت خود در کانادا این کشور را ترک خواهید کرد. ما در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با شرایط و هزینه مهاجرت به کشور کانادا و روش های مختلف آن آشنا کنیم.

اگر یک نیروی کارمتخصص همراه با تحصیلات، سن و سطح زبان مناسب هستید اکسپرس اینتری از بهترین برنامه هایی است که می توانیم به شما پیشنهاد دهیم. زیرا بدون سرمایه گذاری و نیاز به جاب آفر یا تحصیل در کانادا می توانید به همراه خانوده مستقیما اقامت دائم کانادا را دریافت نمایید. هر روشی که برای مهاجرت در نظر داشته باشید اعم از تحصیلی، شغلی، سرمایه گذاری و سایر روش های رایج، مشاوران مهاجرتی باتجربه در تمام مراحل مهاجرت کانادا در کنار شما عزیزان خواهند بود. این مسیر در واقع مهم ترین مسیر مهاجرت نیرو های متخصص در کانادا است و تمایل کانادا بر انتخاب مهاجران از افرادی که سابقه ی کار و تحصیل در کانادا را دارند را نشان می دهد.