مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت 2023 شرایط، هزینه، روش ها پارسی کانادا-همیار مهاجرت

برخی از مشکلات مشاوره مهاجرت کانادا مربوط به اطلاعات غلطی است که در این زمینه ارائه می‌شود. متاسفانه برخی از سایت‌ها برای جذب مشتری، تیترهایی را به عنوان تبلیغ انتخاب می‌کنند که اصلا در مورد مجله خبری مهاجرت درست نیست. از دیگر برنامه‌های این کشور برای مهاجران در سال ۲۰۲۱ باید به پذیرش برخی از گروه‌ها اشاره کرد. به طوری که این گروه‌ها شامل فارق‌التحصیلان بین‌المللی و مسلط به زبان فرانسه، نیروی کار در زمینه بهداشت و درمان و غیره اشاره کرد. البته کانادا علاوه بر این‌ها برنامه‌های دیگری نیز دارد که برای آشنایی با آن‌ها باید با آژانس‌های مهاجرتی و مسافرتی و کارشناسان آن‌ها ارتباط برقرار کنید. به‌ عنوان مثال اگر از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور بخواهید به کانادا مهاجرت کنید، هزینه بیشتری را نسبت به مهاجرت تحصیلی باید پرداخت کنید.

هزینه ایجاد استارتاپ در کانادا

متقاضی با دارا بودن شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می تواند اقدام به خرید بیزینس تجاری کند. در واقع مهاجرت به کشور کانادا از طریق خرید بیزینس تجاری به معنای خرید کسب و کار فعال است. به طور کلی چندین روش برای مهاجرت به کشور کانادا وجود دارد که در گام اول شما باید این روش ها را بشناسید و از آنها باخبر باشید. در گام های بعدی شما باید بررسی کنید که شرایط شما با کدام روش مهاجرتی تطابق بیشتری دارد.

  • جالب است بدانید بیش از 92 درصد از افرادی که توسط موسسه مهاجرتی پارسی کانادا به این کشور مهاجرت کرده‌اند، با فرم ارزیابی شروع کرده‌اند.
  • بله، با وجود تغییرات ویزا های مهاجرت اقتصادی کانادا، هنوز این راه برای ایرانیان باز است و شما می توانید یکی از 15 هزار مهاجر سرمایه گذار کانادا در سال آینده باشید.
  • هنگامی که وضعیت متقاضی به مقیم دائم تغییر کند، می‌تواند در هر جایی از کانادا زندگی و کار کند.
  • در پروسه ی اکسپرس انتری برای شرکت کنندگان محدودیت سنی تعریف شده به گونه ای که افراد زیر 18 سال و بالای 47 سال هیچ امتیازی در قسمت سن دریافت نخواهند کرد.

منظور از برنامه مهاجرتی مناطق روستایی و شمالی کانادا RNIP چیست؟ اقامت در مناطق شمالی و روستایی کانادا بستری امن برای استفاده از مزایای شغلی این کشور برای مهاجرین فراهم می کند. شما می توانید از این امکانات و شرایط جدید مهاجرتی برای دریافت اقامت های دائم در این کشور پیشرفته اروپایی استفاده کنید. مرحله بعدی از سری مراحل اخذ پذیرش تحصیلی به کانادا انتخاب شهر است. زندگی در برخی از شهرهای کانادا برای افراد دانشجو هزینه سنگینی به همراه دارد. از شما باید با توجه به بودجه خود، شهری را انتخاب کنید که بتوانید به راحتی دوران تحصیل خود را در آن پشت سر بگذارید. البته خوب است دقت داشته باشید که وکیل مهاجرت به کانادا به صورت قانونی در داخل کشورمان وجود نداشته و افراد صرفا به دلیل فعالیت در این حوزه خود را وکیل معرفی می کنند.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

لازم به ذکر است که سفارت کانادا در کشور افغانستان خدمات کنسولی به شهروندان ارائه نمی‌دهند. در نتیجه افغان‌ها مجبور هستند که از طریق کشورهای همسایه برای مهاجرت به این کشور اقدام کنند. در روش دوم، در همان ابتدای کار، اغلب موسسات و وکیل‌های مهاجرتی، یک مشاوره رایگان برای مراجعین خود در نظر می‌گیرند. در صورتی که افراد از این مشاوره راضی بوده‌اند می‌توانند وارد قدم بعدی شوند. تا این مرحله نیازی به صرف هزینه نخواهد بود، زیرا هیچ قراردادی با افراد امضا نشده است. نهایتاً یک مبلغ ناچیز برای مشاوره حضوری و سرنخ مهاجرت باید پرداخت گردد.

اما بعد از این مدت اگر فرد ارزش افزوده‌ای نداشته باشد ممکن است دیپورت شود. سال‌های قبل برنامه‌های مختلفی برای مهاجرت از طریق کار وجود داشت. همان دورانی که باید وقت سفارت می‌گرفتید و ماه‌ها در صف می‌ماندید. اما بعد از راه‌اندازی سیستم اکسپرس اینتری، تقاضاها فقط از همین راه بررسی می‌شوند.

همچنین دفاتر کاریابی، سایت های کاریابی و ارتباط مستقیم با کارفرما می تواند در در زمینه کاریابی به شما کمک نماید. تحصیل در کشور کانادا بسته به شرایط سنی، مدرک زبان و رزومه علمی شما دارد. متاسفانه اطلاعات شما برای ارائه مشاوره کافی نمی باشد؛ لطفا با ما در ارتباط باشید. به عنوان مثال دریافت ویزای کانادا در روش اکسپرس اینتری ۶ ماه و در روش تحصیلی ۴ الی ۶ هفته طول می کشد. اداره مهاجرت کشور کانادا مسئولیت کنترل ورود و خروج متقاضیان از کشور کانادا را بر عهده دارد. اداره مهاجرت کشور کانادا از طریق سفارت خانه های این کشور دفترهای ویزا و کنسولگری ها را در کشورهای مختلف دایر کرده است تا خدمات دریافت ویزا و مقدمات لازم برای دریافت ویزا را انجام دهند.

هزینه مهاجرت تحصیلی