مهاجرت به کانادا 10 روش‌ برتر اخذ اقامت کانادا 2023-همیار مهاجرت

اما برای اخذ ویزای توریستی نیز متقاضیان باید فرم ثبت نام مهاجرت به کشور کانادا را تکمیل و ارسال کنند. زیرا هر گونه مشکل در ثبت اطلاعات و عدم همخوانی با اطلاعات متقاضی می تواند منجر به ریجکتی ویزای مجله خبری مهاجرت متقاضی شود. در این بخش از مقاله به اختصار اطلاعات لازم در مورد بندهای فرم ثبت نام مهاجرت به کشور کانادا را ارائه می دهیم. برای کارشناسی ارشد در دانشگاه های این کشور محدودیت سنی وجود ندارد.

سرمایه‌گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت

برنامه کارآفرینی هر استان شرایط مورد نیاز مخصوص به خود دارد که با استان‌های دیگر کانادا متفاوت است. اما وجه مشترک همه آنها داشتن سابقه مالکیت کسب و کار و یا داشتن سابقه مدیریت ارشد کسب و کار است. از دیگر شرایط لازم برای برنامه‌های کارآفرینی استان‌های کانادا داشتن دارایی خالص و همچنین ارائه مبلغی برای سرمایه گذاری در کسب و کار مورد نظر است که حداقل مبلغ آن ۱۰۰ هزار دلار کانادا است.

  • بسیار دقت داشته باشید که رشته ای که در آن تحصیل می کنید مورد نیاز همان استان باشد و اینکه شانس کار بعد از تحصیل در آن استان را دارد یا خیر.
  • به همین دلیل باید تمام تلاش خود را بکنید تا بتوانید هزینه‌های مهاجرت خود را کاهش دهید.
  • برنامه نامزدی نوا اسکوشیا یک برنامه مهاجرتی است که به استان نوا اسکوشیا امکان می‌دهد متقاضیان را برای اقامت دائم در این استان نامزد کند.

برای تاسیس استارتاپ در کانادا به مدارک شغلی، مدرک تحصیلی، مدرک‌های مالی و ملکی، مدرک‌های شناسایی و فرم اطلاعات فردی احتیاج دارید. اگر ایده خلاقانه‌ای برای کسب‌وکار دارید و فکر می‌کنید می‌توانید در بازار جهانی رقابت کنید، ویزای استارتاپ مناسب شما است. با توجه به آمار رشد استارتاپ‌های مختلف در کانادا، شرکت‌های کشاورزی، غذایی، تبلیغاتی و فناوری اطلاعات موفقیت خوبی در این کشور دارند.

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه نیروی کار ماهر فدرال (FSWP)

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست. برنامه مهاجرت پایلوت آتلانتیک راهی برای اقامت دائم برای کاگران ماهر خارجی و فارغ التحصیلان بین المللی از یک موسسه کانادایی است که می خواهند در یکی از 4 استان اقیانوس اطلس کانادا کار و زندگی کنند. برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی ساسکاچوان نیازی به داشتن جاب آفر یا سطح بالای زبان انگلیسی ندارید. هر برنامه آموزشی مدارک خاصی را می طلبد که در وب سایت آن مرکز آموزشی به آن اشاره شده است. برخی رشته ها علاوه بر مدارک متداول مانند کارنامه، آخرین مدرک تحصیلی، گذرنامه و … به تاییدیه WES هم نیاز دارند.

برای مهاجرت به کانادا تحت برنامه PNP، یک فرد باید ابتدا برای یک گواهی نامزدی استانی به دولت استانی که مایل به سکونت در آن است، درخواست بدهد. افراد زیادی برای مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج شان اقدام می کنند. کانادا هم مانند همه کشورها در این زمینه سخت گیر است و تمامی شرایط را بررسی می کند. Co-op یکی از راه های تحصیل در کانادا است که همزمان به شما اجازه کار هم می دهد. در این کشور شما می توانید به دو زبان انگلیسی و فرانسوی تحصیل کنید. در واقع هر نوزادی که در خاک کانادا متولد شود، شهروند کانادا محسوب می‌شود.