مهاجرت به کانادا 10 روش‌ برتر اخذ اقامت کانادا 2023-همیار مهاجرت

سپس بهتر است در زمانی که پروفایل خود را سابمیت میکند و استان های مورد علاقه تان را انتخاب میکنید استانی را انتخاب کنید که شغل شما جز لیست مشاغل پر نیاز آن استان باشد. هزینه درخواست ویزای توریستی مبلغی معادل 185دلار کانادا مجله خبری مهاجرت است و زمانی که متقاضی درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت می نماید بایستی هزینه بررسی پرونده را نیر بپردازد. توجه داشته باشید که مدارک شناسایی مثل شناسنامه باید به صورت رسمی ترجمه شوند و مهر دادگستری نیز داشته باشند.

  • یکی از فاکتور های حائز اهمیت در بحث مهاجرت به کانادا سن شخص متقاضی است.
  • مهم‌ترین شرط موفقیت در هر دو روش استارتاپ و کار آفرینی، ارائه یک بیزینس پلن قوی است.
  • همچنین برای مهاجرت و ادامه تحصیل در دانشگاه‌های این کشور، ملزم به ارائه رزومه تحصیل و ریزنمرات خود خواهند بود.
  • یا برای مهاجرت به کشور کانادا از طریق استارت آپ با اینکه متقاضی نیاز به سرمایه کلان ندارد ولی برای راه اندازی طرح تجاری باید بودجه لازم را داشته باشد.
  • در روش اسپانسرشیپ فردی که مقیم کاناداست می‌تواند اسپانسر بستگانش شود.

هزینه مهاجرت به کانادا به طور مستقیم با روش انتخابی شما ارتباط دارد. ممکن است با انتخاب یک روش نامناسب، هزینه مهاجرت شما افزایش یابد. اگر اطلاعات لازم را در مورد هزینه مهاجرت به کانادا به دست بیاورید، برنامه‌ریزی دقیق‌تری خواهید داشت. دقت داشته باشید موارد بیان شده تنها تخمینی از شرایط مهاجرت به کانادا هستند و حتما باید به صورت دقیق شرایط هر روش مهاجرتی را مطالعه نمایید. تو این ویدیو مهاجرت به کشور کانادا از طریق جاب آفر یا همون پیشنهاد شغلی رو براتون توضیح دادیم و… ویدیو آموزشی مهاجرت به کانادا از روش برنامه های استانی ما رو ببینید و اگر سوالی داشتید با ما تماس بگیرید!

دولت و اداره مهاجرت کانادا در سال 2013 برای توسعه برنامه تجارت ماهر فدرال دست به دست هم دادند. حتی اگر استادی پرمیت شما معتبر باشد بدون ویزای تحصیلی اجازه ورود به کانادا ندارید. البته نمره زبان انگلیسی بستگی به مقطع تحصیلی، رشته و دانشگاه داشته و می‌تواند تا 7.5 افزایش یابد. ولی بطور معمول برای اخذ پذیرش تحصیلی از اکثر کالج های کانادا نمره 6، مقاطع لیسانس و فوق لیسانس نمره 6.5 و برای مقطع دکترا نمره آیلتس 7 مناسب است.

برای مهاجرت به کانادا چه مدرک زبانی نیاز است؟

با تحصیل در کانادا مزایای زیادی برای دانشجویان بین المللی حاصل می‌شود. مهم‌ترین مزیت تحصیل در کانادا این است که می‌توانید مجوز کار پس از تحصیل دریافت کنید و تا سه سال در کانادا کار کنید. اگر در این مدت بتوانید از یک کارفرمای کانادایی پیشنهاد شغلی یا جاب آفر دریافت کنید یا یک سال سابقه کار کانادایی بدست بیاورید، می‌توانید برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنید. دانشگاه‌های کانادا اعتبار جهانی دارند و مدرکی که از آن اخذ می‌کنید در کشورهای مطرح مانند آمریکا معتبر شناخته می‌شود.

چرا کانادا یکی از بهترین مقاصد مهاجرتی شناخته می‌شود؟

من تمایل به مهاجرت به کانادا, تورنتو رو دارم.33 ساله هستم.لیسانس برق دارم. در صورتی که می خواهید از طریق استارتاپ به کانادا مهاجرت کنید ابتدا باید حمایت از یکی از سازمان های این کشور را دریافت کنید. اگر حمایت شما توسط venture capital fund باشد شما به 200 هزار دلار سرمایه برای این روش نیاز دارید، که این شرکتها تامین میکنن. اگر شما توسط angel investor group حمایت شوید به 75 هزار دلار نیاز دارید و اگر business incubator انتخاب شوید به هزینه اولیه نیازی ندارید و فقط باید در برنامه ها شرکت کرده و قبول شوید. البته هزینه های دولوپ یک بیزینس استارتاپی بر عهده خود شماست که بتوانید تاییده این شرکتها را دریافت کنید.

می توانید بهترین وکیل مهاجرت به کانادا را با توجه به شرایط و اهداف مهاجرتی خود، از لیست وکلای مهاجرت به کانادا در تیم تراست انتخاب کنید. می توانید جهت دریافت مشاوره اقامت کانادا، از طریق یکی از راه های ارتباطی که در سایت تراست آورده شده است، با دفتر مهاجرتی کانادا از مجموعه تراست تماس بگیرید. کانادا در بسیاری از فرصت های شغلی با کمبود نیروی کار مواجه است؛ به طوری که قصد دارد تا سال 2024 سالانه 400 هزار متقاضی مهاجرت به کانادا را جذب کند. بنابراین می توان گفت، مهاجرت کاری کانادا یکی از بهترین روش های مهاجرتی به این کشور است.

کاغذ بازی های زیادی دارد که ممکن است ماه ها یا سال ها طول بکشد اما نهایتا به مقصد خواهید رسید. همچنین، علاوه بر وب سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا، همواره می توانید با مراجعه به سایت تراست که بهترین منبع فارسی زبان برای مهاجرت به کانادا است، از جدیدترین اخبار و موضوعات مرتبط با مهاجرت کانادا با خبر شوید. این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت.