مهاجرت به کانادا 10 روش‌ برتر اخذ اقامت کانادا 2023-همیار مهاجرت

روش های مهاجرت کانادا بسیار متنوع است اما سه گروه اصلی وجود دارد که افراد برای مهاجرت می توانند از آن طریق اقدام کنند. مطالب سایت ویزا724 توسط وکيل/مشاور رسمی مهاجرت کانادا با دانش و تجربه بیش از 12 سال، تدوین و ویرایش شده است، پس توصیه می شود با دقت مطالعه بفرمایید. خیر، اما سن یکی از فاکتورهای مهمی است که در سیستم‌های امتیاز بندی مهاجرتی تاثیر گذار است. نمره زبان مورد نیاز هم بسته به هر برنامه مهاجرتی کانادا متفاوت است که معمولا از سطح مهارتی CLB ۴ تا CLB ۷ متغیر است. مرتضی هماپور عضو‌ تمامی انجمن‌های بین المللی اعزام دانشجو در دنیا هستند و با سابقه سفر به اکثر مقاصد مهاجرپذیر دنیا، اجرای سبک مشاوره واقع بینانه با ارائه محتوای دقیق سطح ارائه خدمات مهاجرتی را در زبان فارسی بهبود داده‌اند. صدها مقاله، پادکست، ویدئو و سمینارهای آموزشی در زمینه مهاجرت از ایشان منتشر شده است.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری یا کارآفرینی:

سنجیده شده و بر اساس امتیاز گرفته شده می توانید بقیه امور را پیش ببرید. یک فرد با تجربه از تمامی موارد لازم از جمله مدارک مورد نیاز، مسیری که باید طی شود و چالش های مختلفی که ممکن است سر راه تان قرار بگیرد، آگاه است. آزمون سلپیپ برای مهاجرت ، پناهندگی و شهروندی کانادا و انواع اقامت دائم و مهاجرت و همچنین جهت صدور گواهینامه حرفه ای برای تعدادی از سازمان ها پذیرفته می شود. آزمون TEF کانادا توسط دولت فدرال کانادا به عنوان مدرک اثبات کننده مهارت زبان فرانسه در برنامه مهاجرت شناخته شده است. یک آزمون خاص به نام TEFAQ برای کسانی که قصد مهاجرت به کبک را دارند وجود دارد.

هرچند شما فعالیت هایی را که انجام داده اید با مدرکتان معتبر نباشد می توانید در کشور کانادا دوره های فنی مربوطه را پشت سر بگذارید و بصورت قطعی وارد بازار کار این کشور شوید. به پشتوانه مدارک و تجربیات تخصصی شما می توانید ضمن گذراندن دوره های فنی، به کاریابی نیز بپردازید و سابقه کاری ایجاد فرمائید. به صورت کلی شما می توانید از طریق دوره های فنی حرفه ای وارد کشور کانادا شوید و پس از اخذ موفقیت آمیز مدرک این دوره، بنابر همان گواهی، به جستجوی کار بپردازید. شرایط بدین صورت است که برای اخذ پذیرش باید پیشینه تحصیلی خود را به دانشگاه ارائه دهید تا به شما پذیرش بدهد. سلام،من کلا حدفم زندگی در کاناداست و خوب طبیعطا شامل کار در انجا هم میشه بنده استاد کار مبلمان هستم ایا میتونم از طریق این حرفه مهاجرت کنم و چگونه میتونم کارفرمایی در انجا پیدا کنم تا برایم دعوت نامه بفرستد؟ممنون میشم جواب بدین.

برای کم کردن ریسک این نوع مهاجرت پیشنهاد می‌شود از موسسات معتبر مهاجرتی و وکلای مهاجرت کمک بگیرید و با اطلاعات دقیق از شرایط مهاجرت به کانادا تصمیم به شروع این فرآیند بگیرید. دریافت ویزای سرمایه گذاری از دیگرراه‌های مهاجرت به کانادا است که البته معمولا مدت زمان طولانی‌تری را نسبت به سایر روش‌ها می‌طلبد و همان طور که از نامش پیداست از پرهزینه‌ترین روش‌های دریافت اقامت دائم کانادا است. در روش مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، شما و خانواده تان با سرمایه گذاری اموالتان در کانادا بدون نیاز به مدرک تحصیلی خاصی اقامت دائم را بدست می آوردید که فعلا برای سرمایه گذاری فقط میتوان از طریق کبک کانادا اقدام کرد.

جمع آوری تمامی مدارک و دریافت تاییدیه های تحصیلی

برخی از این شرکت‌ها نه تنها حرفه‌ای نیستند بلکه غیر قانونی می‌باشند. آنها هزینه مشاوره دریافت می‌کنند و پس از سپری شدن یک مسیر طولانی به راحتی به شما می‌گویند درخواست شما ریجکت شده است! توجه داشته باشید که یک شرکت متخصص و متعهد هرگز بدون بررسی کامل شرایط، مسیر مهاجرتی پیشنهاد نمی‌دهد و در صفر تا صد پروسه مهاجرت با ارائه مشاوره اصولی در کنار شماست.

همچنین هزینه اجاره یک آپارتمان سه خوابه نیز می‌تواند بین 1100 تا 4 هزار دلار در ایالت‌های مختلف کانادا متغیر باشد. اگر کار آفرین هستید، باید بتوانید ایده‌های نوآورانه و رقابتی ارائه دهید. در کنار همه اینها باید توانایی زبان داشته باشید تا بتوانید وارد ارتباط با سایر افراد شوید. اینها تنها ویژگی‌های کلی هستند و موارد بسیار دیگر هم وجود دارد که در مجله خبری مهاجرت نقش اساسی دارند. در این رابطه باید بدانید مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری زودتر انجام می‌شود. مهاجران اقامت دائمی کانادا از تمامی حقوق و مزایای یکسان اعم از خدمات درمانی، تحصیلات ابتدایی و متوسطه بهره مند می شوند.

  • یکی از برنامه های مهاجرت به این استان های آتلانتیک کانادا اخذ جاب آفر از کارفرمای کانادایی در این استان ها است.
  • برای دریافت خدمات مهاجرت به کانادا اطمینان حاصل کنید که وکیل شما از طرف اداره مهاجرت کانادا مجوز دارد.
  • وقتی می گوییم سرمایه گذاری، منظورمان راه های متعددی است که زیر مجموعه آن قرار می گیرد.
  • سلام، بله در صورت واجد شرایط بودن میتونید در مدارس کشور کانادا تحصیل کنید.

به طور کلی شش فاکتور در مورد شما مورد ارزیابی قرار می گیرد یکی از این فاکتورهای امتیاز بندی سن شما است و همچینن سابقه کار و میزان تحصیلات بررسی می شود. علاوه بر آن داشتن پیشنهاد شغلی مناسب، تسلط در زبان های فرانسوی و انگلیسی و میزان انطباق پذیری هم مهم است. بدیهی است که هر چه امتیاز کسب شده بالاتر باشد، شانس بیشتری برای دریافت اقامت دارید. طبیعی است که در این شرایط، جذب مهاجر بیشتر صورت می گیرد تا نیروی کار مد نظر تامین گردد.

بررسی نحوه خرید مغازه در ونکوور کانادا