مهاجرت به کانادا 10 روش‌ برتر اخذ اقامت کانادا 2023-همیار مهاجرت

اعضای تیم ای ویزا نه تنها در مسیر ورود به کانادا، بلکه در تمامی مراحل دیگر در کنار شما هستند. به نظر شما تیم مورد نظر برای دریافت مشاوره مهاجرت به کانادا چه ویژگی‌های باید داشته باشد؟ مهاجرت به کانادا یا هر کشور دیگر یک روند پیچیده بوده و هر نکته ریز آن هم حائز اهمیت است. به همین دلیل شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا تنها فعالیت وکلا و مشاورینی را که مجوز دارند، قانونی می‌داند. اگر مشاوره مهاجرت به کانادا درست انجام نشود، متقاضی علاوه بر مشکلات قانونی، با انتخاب یک شیوه نامناسب در رسیدن به هدف خود شکست خواهد خورد.

اسکان دادن شخص در اماکن دائمی ویژه پناهندگان تا زمان به نتیجه نهایی رسیدن پرونده شخص. در مهارت‌های گفتاری و شنیداری آزمون آیلتس حداقل نمره 5، در مهارت‌ خواندن نمره 3.5 و در مهارت نوشتن نمره 4 را کسب کنند. همچنین می توانید با مراجعه به سایت های کاریابی رایگان مانند jobbank شانس خود را امتحان کنید.

اقامت پرتغال یکی از موفق ترین برنامه های مهاجرتی در اروپا، برنامه مجوز اقامت طلایی در پرتغال

متقاضی باید دارای مدارک بین المللی در حوزه های هنری و ورزشی و کسب امتیاز مثبت برای مهاجرت به کشور کانادا از طریق خوداشتغالی باشد. متقاضی باید ثابت کند که دارای سوابق کاری و حرفه ای در حدود 3 تا 5 سال قبل از اقدام برای مهاجرت به کشور کانادا می باشد. موسسه مهاجرتی آتیه آفرینان ایرانیان بیش از 20 هزار پرونده مهاجرتی موفق و بالغ بر 18 سال سابقه درخشان در زمینه مهاجرت دارد.

شرایط کلی برای مهاجرت به کشور کانادا بر اساس راهی که برای مهاجرت انتخاب می کنید، متفاوت است. به عنوان مثال اگر بخواهید از طریق تحصیلی وارد این کشور شوید باید بتوانید با ارائه مدارک خود از یکی از دانشگاه های معتبر این کشور پذیرش تحصیلی دریافت کنید. در ادامه مدارک پذیرش تحصیلی را همراه مدرک زبان و سایر مدارک مورد نیاز برای اداره مهاجرت کانادا ارسال نمایید. متقاضیان برای مهاجرت به کشور کانادا از طریق روستاها و استان های شمالی باید دارای شرایط لازم باشند. متقاضیان از طریق برنامه مهاجرت متخصصان حرفه ای، متخصصان نیمه حرفه ای و فارغ التحصیلان بین المللی از برنامه مهاجرت به کشور کانادا طریق روستاها و استان های شمالی می توانند به کانادا مهاجرت کنند.

  • برای مثال، در ویزای کارآفرینی کانادا، ویزای استارت آپ کانادا یا ویزای خوداشتغالی کانادا شما به یک طرح تجاری دقیق یا همان بیزینس پلن نیاز دارید.
  • در واقع با گسترش صنایع مرتبط با انرژی نیاز به نیروی کار ماهر و متخصص افزایش یافته و تقاضا برای مهاجرت نیز دستخوش تغییر شده است.
  • برای برنامه ها و روش های مهاجرت به کشور کانادا شرایط کلی و اختصاصی وجود دارد.

لازم به ذکر است در این روش تمام هزینه های مالی شما به عهده ی فرد خویشاوند شماست و دولت تعهدی در قبال هزینه های زندگی و مسکن شما ندارد. با توجه به این شرایط برای دریافت موافقت مهاجرت به کانادا از طریق خوشاوندی می توانید از میان گزینه های مهاجرت خویشاوندی فدرال، استان کبک و همین طور شرایط موجود در پذیرش استان ها استفاده کنید. در این روش مهاجرتی کانادا که در دسته بندی برنامه های اقامت دائمکاناداقرار میگیرد، باید یک ایده یا بیزینس پلن نوین برای کسب درآمد به کانادا نشان دهید که بتواند در کانادا پول ساز باشد. این ایده استارتاپی باید مورد تایید یکی از مراکز رشد بیزینس مورد تایید کانادا قرار گیرد تا بتوانید برای اقامت کانادا درخواست دهید. در این روش مهاجرتی شما با داشتن اقامت دائم به کانادا می روید و همچنین حداکثر 5 خانواده میتوانند از این طریق به کانادا مهاجرت کنند. نمی‌توانید اقامت دائم کانادا را به دست آورید اما فرزند متولد شده شما طبق قانون دولت کانادا شهروند کانادا محسوب می‌شود.

همچنین افسران مهاجرتی با توجه به شرایط داوطلبان و ارزیابی پرونده آن‌ها، می‌توانند این مدت زمان را تمدید کنند یا تصمیم بگیرند که متقاضی، زودتر از این زمان به کشور خود بازگردد. برای دریافت این نوع ویزا، متقاضیان باید علاوه بر پرداخت هزینه‌های سال اول تحصیل و زندگی خود، هزینه‌های مربوط به درخواست مجوز تحصیل، انگشت‌نگاری، معاینات پزشکی و هزینه‌های مربوط به پذیرش در دانشگاه های کانادا را پرداخت نمایند. برای اطلاع از جزئیات این روش و هزینه‌ها بسته به دانشگاه و مقطع تحصیلی مورد نظر خود با کارشناسان آتلانتیک ۷۲۴ تماس بگیرید یا فرم ارزیابی را تکمیل نمایید.

این که آیا شما قصد تحصیل در کانادا را دارید ، یا افراد وابسته ای هستید که ممکن است در کانادا تحصیل کنند ، شناختن نحوه عملکرد سیستم های آموزش کانادایی و استانی جنبه مهمی برای استقرار در زندگی کانادایی خواهد بود. در این مسیر نیز کن وی با بهره مندی از متخصصان خود در زمینه های مختلف یارای شماست . مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در بهترین دانشگاه های کشور کانادا تو این ویدیو مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا… چرا که می‌توانید با ارائه مدارک مجله خبری مهاجرت و مستنداتی مبنی بر اشتغال به تحصیل در کانادا نسبت به تمدید ویزای دانشجویی یا مجوز تحصیل بدون نیاز به خروج از کانادا اقدام کنید. توجه داشته باشید که اپلیکیشن پذیرش تحصیلی به همراه انگیزه نامه یا نامه هدف از تحصیل ، همچنین رزومه یا CV نماینده شما در کمیته پذیرش دانشگاه مورد نظر هستند و توانایی علمی و مهارتهای فنی شما براساس آنها قضاوت می شوند. ای بسا پرونده‌های پذیرش تحصیلی بسیار قوی که به دلیل عدم آماده سازی مناسب رد شده‌اند.

اما همچنان برخی از راهکارهای دریافت ویزای کاری و سرمایه‌گذاری مانند ICT هستند که بدون نیاز به مدرک زبان هم امکان دریافت اقامت را به شما می‌دهند. از دیگر انواع روش سرمایه گذاری در این کشور، کارآفرینی در کانادا است که تقریبا در همه استان‌های کانادا قابل اجرایی است. میزان سرمایه برای این روش مهاجرتی بسته به استان انتخابی از کمتر از 500 هزار دلار تا 800 هزار دلار ممکن خواهد بود و ضمن آنکه شرایط لازم برای این روش مهاجرتی در هر استان دارای تفاوت است.

ایرانیان در سال 2021 با تعداد 16,900 مهاجر، پس از هند، چین و فرانسه بیشترین تعداد مهاجران کانادا را به خود اختصاص داده اند. حداقل امتیاز زبان برای صحبت و شنیدن 5 و برای خواندن و نوشتن 4 می باشد. در صورتی که قصد مهاجرت به کبک را دارید، بهتر است از تسلط کافی نسبت به زبان فرانسوی برخوردار باشید.

پس از این که فرزند شما به سن قانونی ۱۸ سال رسید، در آن صورت می‌تواند برای ویزای اسپانسرشیپ والدین برای شما درخواست دهد و از این طریق اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. با اقدام از طریق هر یک از این برنامه‌های سرمایه گذاری کانادا می‌توانید کسب و کاری را در این کشور راه اندازی یا خریداری کنید و یا شعبه‌ای از شرکت خود را در آنجا ثبت کنید. شرط اصلی برای این کار داشتن سابقه مالکیت یا مدیریت ارشد کسب و کار و همچنین داشتن سرمایه کافی است. البته هر یک از این برنامه‌ها شرایطی دیگری هم لازم دارند که در صفحه مربوط به هر برنامه جزییات آن اشاره شده است. این دست و دلبازی کانادا را در کشورهای دیگر به ندرت می‌بینیم و کمتر کشوری است که به راحتی به مهاجران خارجی اقامت دائم دهد.

هزینه ایجاد استارتاپ در کانادا