مهاجرت به کانادا 2023 ؛ بررسی شرایط، هزینه ها و روش ها! تراست-همیار مهاجرت

مهاجرت تحصیل، کاری و سرمایه گزاری جزو روش‌هایی هستند که معمولا انتخاب می‌شوند. اما راه‌های دیگری مثل پناهندگی وجود دارد که می‌تواند شما را به خاک کانادا برساند، ولی انجام چنین روشی ممکن است مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند. برای مثال افرادی که ویزای آن‌ها از نوع پناهندگی است، برای استخدام یا تحصیل در دانشگاه‌ها دچار مشکلات زیادی می‌شوند.

علاوه بر آن، سیستم بانکی این کشور از ثبات بسیار خوبی بهره‌مند بوده و از سال 1983 تاکنون به هیچ بحران بانکی و مالی دچار نشده است. به غیر از فرانسوی‌ها و بریتانیایی‌ها، تعداد قابل توجهی از مردم دیگر کشورها و نژادها نیز به کانادا انتقال داده شده‌اند. در صورت صدور هرگونه ویزای میان یا بلند مدت (مانند تحصیلی، کاری و..)، همسر و فرزندان زیر 18 سال متقاضی امکان همراهی وی را دارند. همچنین در صورت داشتن اقامت دائم و تمکن مالی مناسب برای حمایت مالی، می‌توان برای پدر، مادر و حتی پدربزرگ و مادر بزرگ نیز درخواست اقامت داد. بنابراین بهتر است دربارهٔ این برنامه و زیرمجموعه‌های آن از کارشناسان حرفه‌ای ما راهنمایی دقیق‌تر بگیرید. افرادی که اقامت دائم کانادا را داشته باشند، با حق اسپانسری، اجازه دعوت بستگان خود برای اشتغال به کار یا تحصیل را دارند.

مهاجرت به کانادا از طریق تولد؛ اخذ اقامت دائم فرزند هنگام تولد در کانادا

IRCC (اداره مهاجرت کانادا) صراحتاً اعلام کرده است افرادی که فکر می‌کنند ازدواج صوری و ساختگی، بلیت ورود آن‌ها به کانادا است، سخت در اشتباه هستند. برنامه خوداشتغالی کانادا (Self-employed) به افراد این امکان را می‌دهد تا به صورت دائمی به عنوان یک فرد خود اشتغال به کانادا مهاجرت کنند. یکی دیگر از زیرمجموعه‌های برنامه‌های مهاجرت استانی کانادا، برنامه استانی نوا اسکوشیا به اختصار است که با آن می‌توانید به استان زیبای نوا اسکوشیا مهاجرت کنید و از این طریق برای اقامت کانادا اقدام کنید. در زیر بهترین روش‌های مجله خبری مهاجرت که ایرانیان توانسته‌اند راحت‌تر با آن‌ها مهاجرت کنند را معرفی کرده‌ایم. با سلام با توجه به توضیحاتی که فرمودید امکان یافتن جاب برایتان وجود دارد که نیاز است یک سطح زبانی برای دریافت ویزا دارا باشید برای بررسی دقیق تر نیاز است فرم ارزیابی ما را تکمیل نموده تا بتوانیم دقیق تر راهنماییتان کنیم.

با سلام، خیر شرایط مهاجرت به کانادا در سال 2022 از گذشته تاکنون تفاوتی نکرده. تنها مسئله‌ای که هست محدودیت‌ها و اقدامات جهت سفر و پرواز به این کشور خواهد بود. با توجه به این که در مسیر مهاجرت ممکن است نیاز به راهنمایی و مشاوره حضوری داشته باشید، به نظر می رسد مشورت با وکلای مهاجرتی ساکن ایران انتخاب هوشمندانه تر و مناسب تری باشد. با این حال آنچه که اهمیت دارد میزان تجربه و مهارت های وکیل مهاجرتی است. کسانی که متقاضی مهاجرت به کانادا از روش های مختلف هستند، باید بدانند که تهیه مدارک به طور دقیق و درست اهمیت زیادی دارد.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که تمایل دارید با مهاجرت به کانادا شرایط زندگی خود را تغییر دهید و یا به امکانات و فرصت‌های بهتری دست پیدا کنید تا پایان این مقاله با ادب ویزا همراه شوید. علاوه‌بر این، شهروندان کانادا یا دارندگان اقامت دائم می‌ توانند با سوپر ویزای کانادا امکان اقامت والدین و پدربزرگ یا مادربزرگ خود را نیز فراهم کنند. بهترین روش برای انتخاب راه مهاجرت این است که داخل سایت فرم ارزیابی تکمیل بفرمایید که شرایط شما بررسی شود . درود بر شما مهندس نفت هستم با بیش از 20 سال سابقه در خشکی و خلیج فارس.

بهترین رشته‌ها برای مهاجرت به کشور کانادا

به عنوان دانشجو نیاز است ابتدا پذیرش از یک موسسه دریافت کنید و سپس برای دریافت ویزای تحصیلی اقدام کنید. در تمامی مصاحبه‌های سفارت از سیستم بایومتریک برای احراز هویت متقاضیان استفاده می‌شود که برای اطمینان از حضور متقاضی است. احتمال دارد برای بررسی صلاحیت اعطای ویزای کانادا به سفارت دعوت شوید و بهترین و تنها راه برای موفقیت، صداقت و آمادگی برای پاسخگویی به سؤالات احتمالی است. به همین منظور مشاوران تراست جلساتی را برای توانمندسازی شما در مصاحبه سفارت تدارک خواهند دید تا بر اساس سوالات متقاضیان قبلی، بهترین عملکرد را در جلسه مصاحبه داشته باشید. با توجه به این موضوع که استان کبک در کانادا استانی فرانسوی زبان محسوب می شود، برنامه های مهاجرتی به این استان به شکلی کاملاَ مستقل از سایر برنامه های استانی تعریف شده است.

  • وقتی برای کار به کانادا می روید می توانید اقامت دائم این کشور را از آن خود کنید.
  • شرکت کانادایی e-visa Immigration که بزرگ‌ترین شرکت مهاجرتی ایالت بریتیش کلمبیای کانادا می‌باشد، تا کنون به بیش از 50 کشور از سراسر جهان خدمات مشاوره مهاجرت ارائه داده است.
  • درآزمون CELPIP هر چهار مهارت درک مطلب ، شنیداری ، نگارش و گفتار مورد ارزیابی قرار می گیرد.
  • از طرفی مشاوران حقوقی، با تجربه‌ای که دارند می‌توانند بهترین روش مهاجرت با شرایط خاص شما را انتخاب کنند.

کانادا دارای دلار باارزشی‌ست و بخاطر هزینه‌ بالای مسکن مخصوصاً در مناطق محبوب این کشور، صنعت ملک و املاک در کانادا دارای قدرت بالایی است. مهاجرانی که در کشور خودشان نیز با هزینه بالای مسکن روبرو بودند، تحمل این شرایط برای آنها کمی آسان‌تر خواهد بود. بنابراین داشتن یک شغل پردرآمد در کانادا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اما شما می توانید کشور های مطلوب و سطح بالای دیگر را نیز مانند کانادا، استرالیا، نیوزلند، آلمان و آفریقای جنوبی انتخاب کرده و برای سفر اقدام نمایید. با توجه به قوانین موجود و اطلاعاتی که خودتان نیز بر آن واقفید، در حال حاضر کشور آمریکا به دلیل قانون منع ورود ایرانیان، اجازه ورود را به شما نمیدهد مگر در موارد خاص که ما پیشنهاد نمی کنیم. مورد دوم، ویزای جستجوی کار رااخذ کنید و به کاریابی در آن کشور بپردازید.

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه انتقال درون شرکتی