مهاجرت به کانادا 2023 ؛ بررسی شرایط، هزینه ها و روش ها! تراست-همیار مهاجرت

متقاضی برای مهاجرت به کشور کانادا از طریق حمایت مالی خویشاوندان درجه یک باید توانایی و مهارت لازم و تسلط زبانی برای شرکت در دوره های طولانی مدت آموزشی در کانادا را دارا باشد. زیرا با اخذ ویزای اسپانسرشیپ خانوادگی متقاضی باید برای کار و اشتغال در دوره های یک ساله آموزشی و یا دوره های زبان شرکت کند تا آمادگی های لازم برای ورود به بازار کار کانادا را کسب کند. متقاضی برای مهاجرت به کشور کانادا از طریق خود اشتغالی کانادا باید دارای تمکن مالی کافی برای تامین هزینه های زندگی و اقامت در کانادا حداقل برای 6 ماه اول باشد. کشور کانادا از جمله کشورهایی بوده که از قانون خاک پیروی می‌نماید.

مهاجرت به کانادا از طریق کار

بله، اخذ اقامت کانادا بدون مدرک زبان قطعاً سخت‌تر از دریافت اقامت با ارائه این مدرک است و مسلماً شانس افرادی که دارای مدرک زبان معتبر با نمره عالی هستند برای اخذ ویزا و اقامت، بیشتر است. همانطور که تا اینجا اشاره کردیم، دریافت خدمات مشاوره مربوط به مهاجرت کانادا اهمیت زیادی دارد و یک مشاوره غیر حرفه‌ای منجر به انتخاب اشتباه و تغییر برنامه‌های شما خواهد شد. اما قرار نیست برای دریافت مشاوره از همان اول به صورت حضوری به دفاتر مهاجرتی مراجعه کنید.

هزینه‌های مشترک در تمامی روش‌های مهاجرت به کانادا

پایلوت مهاجرت به روستاها و مناطق کم‌جمعیت کانادا در سال 2019 به‌عنوان ابتکاری تازه برای تحریک رشد اقتصادی و رشد جمعیتی در این مناطق راه‌اندازی شد. این ویزا یک‌بار ورود است و با آن می‌توانید تا 6 ماه در کانادا بمانید. در صورت خروج از کانادا و تمایل به ورود مجدد، باید برای صدور یک ویزای جدید درخواست دهید.

وقتی صحبت از کار و زندگی در خارج می‌شود، کشور کانادا یکی از اولین انتخاب‌ها است. اگر شما هم به شرایط اقامت در کانادا فکر می‌کنید، بیایید اول مزایا و معایب زندگی در این کشور را بررسی کنیم. لازم به ذکر است که به علت مغایرت با قانون، موسسه مهاجرتی ادب هیچ‌گونه اقدام و یا ارائه مشاوره برای اخذ اقامت از طریق پناهندگی هیچ کشوری از جمله کانادا انجام نخواهد داد. علاوه‌بر این باید در رزومه خود حداقل ۲ سال سابقهٔ کار خوداشتغالی داشته باشید.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری یا کارآفرینی:

با دانستن تمامی مزایا و معایب مهاجرت به این کشور و زندگی در کانادا، می‌توانید درمورد اینکه آیا کانادا ارزش مشکلات و سختی‌های مهاجرت را دارد یا خیر، نتیجه‌گیری درستی انجام دهید. وقتی از صحبت از زندگی و کار در خارج از کشور باشد، انتخاب اول بیشتر افراد بررسی روش های مهاجرت به کانادا است. زیرا این افراد حرفه‌ای می‌دانند کانادا فرصت‌های بیشماری را برای بهبود کیفیت زندگی و موقعیت‌های شغلی هر شخص، مقابل او قرار می‌دهد. از طرف دیگر شهرهای کانادا همیشه در ده رتبه برتر لیست‌های بهترین شهرهای جهان برای زندگی وجود داشتند. با سلام من دانشجوی دکترای رشته روانشناسی (فقط رساله ام مونده)از دانشگاه علامه طباطبایی هستم و8 سال سابقه کار و بیمه از آموزش پرورش دارم.همسرم فوق لیسانس کشاورزی داره و یک پسر6سال هم داریم.لطفا در مورد مهاجرت به کانادا راهنمایی بفرمایید. بهتر است برای مهاجرت به کانادا از روش اکسپری اینتری و یا تحصیلی اقدام نمایید.

با پیشنهاد تراست، موکل محترم با دریافت جاب آفر از استان بریتیش کلمبیا در حوزه تکنولوژی توانستند کمبود امتیاز خود برای برنامه اکسپرس انتری را جبران کرده و در یک مرحله به اقامت دائم کانادا برسند و با اقامت دائم به کانادا بروند. به این ترتیب مسیر معرفی شده برای دریافت اقامت دائم بسیار کوتاه تر و کم هزینه تر شد. موکل محترم با 29 سال سن، کارشناسی مهندسی کامپیوتر و 6 سال سابقه کار به عنوان برنامه نویس بک اند، قصد داشتند برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد اقدام کنند و از راه تحصیل به اقامت کانادا برسند.

در مورد این رشته تحقیق و جست و جو کنید و از منابع مختلف در مورد این رشته پرس و جو کنید. پس از این تحقیقات، احتمالا با چند دانشگاه آشنا خواهید شد که هر کدام شرایط مجله خبری مهاجرت مخصوص به خود را دارند. پس از آن باید در مورد دانشگاه‌های مربوطه نیز اطلاعات کسب کنید ولی هنوز تقریبا یکی دیگر از مهم‌ترین بخش‌ها یعنی انتخاب شهر باقی مانده است.

  • می توان اینطور گفت که ممکن است یک جا به شما نیاز نداشته باشند و جایی دیگر به وجود شما نیاز زیادی وجود داشته باشد.
  • طبق شرایط این قراردادها، استان‌ها می‌توانند متقاضیانی را معرفی کنند که در مشاغلی با تقاضای بالا می‌توانند مشغول شوند.
  • در ادامه روش‌های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری را معرفی می‌کنی.