مهاجرت به کانادا 2023 و اخذ اقامت کانادا آتلانتیک 724-همیار مهاجرت

البته این روش اصلا ساده نیست و به راحتی نمی توان یک کارفرما را برای اهدای جاب آفر به یک خارجی قانع کرد. هزینه اپلیکیشن فی در این روش برابر با 550 دلار برای فرد متقاضی و همین مبلغ برای همسر وی است؛ در صورتی که فرد فرزند کمتر از 22 سال داشته باشد این مبلغ به 150 دلار تغییر می کند. البته هزینه های تست زبان، ارزیابی مدرک تحصیلی و ترجمه مدارک نیز وجود دارد که برای هر فرد ممکن است متغیر باشد. در برخی از برنامه‌های مهاجرتی همچون سرمایه گذاری، کارآفرینی و خود اشتغالی، با توجه به شرایط هر متقاضی از آن‌ها مصاحبه به عمل می‌آید تا اهداف و کسب و کار و تطابق آن‌ها با قانون، تعیین و بررسی شوند.

  • سرمایه گذاری، ثبت شرکت، کارآفرینی و استارتاپ، می توانند گزینه های مناسبی برای شما باشند.
  • می توان گفت در پذیرش مشروط کانادا شرط تحصیل در دانشگاه های کانادا کسب نمره لازم از کورس ها و دوره های زبان در کانادا می باشد.
  • برای کم کردن ریسک این نوع مهاجرت پیشنهاد می‌شود از موسسات معتبر مهاجرتی و وکلای مهاجرت کمک بگیرید و با اطلاعات دقیق از شرایط مهاجرت به کانادا تصمیم به شروع این فرآیند بگیرید.
  • این قسمت اختیاری است اما با ارائه درخواست ویزای کار و شروع کسب و کارتان جدی بودن شما برای اداره مهاجرت کانادا مشخص شده و احتمال موافقت با ویزای شما افزایش می یابد.
  • و بالاخره آخرین مرحله دریافت ویزا کانادا و حرکت به سمت زندگی جدید است.

جالب است بدانید از اقشار موفق در کانادا، هم وطنان خودمان هستند که در زمینه های مختلف مشغول به فعالیت می باشند. اگر بتوانید امتیاز لازم را کسب کنید، در دوره های مخصوص امتیاز بندی رقابت می کنید. در صورتی که امتیاز خوبی بگیرید، برایتان دعوت نامه ارسال خواهد شد. ایرانیان برای مهاجرت تمایل بیشتری به برخی استان های کانادا دارند. نیوبرانزویک، ساسکاچوان و بریتیش کلمبیا استان های محبوب ایرانیان هستند. در سیستم امتیازبندی باید بتوانید حداقل 35 نمره از 100 نمره را کسب نمایید.

مهاجرت به کشور کانادا از طریق ازدواج

به صورت کلی بر اساس تعداد پرونده ها، محبوب ترین روش های مهاجرت به کانادا، مهاجرت از طریق کار و تخصص و مهاجرت تحصیلی است، روش های سرمایه گذاری نیز در رتبه های بعدی قرار می گیرند. لازم است توجه داشته باشید که مهاجرت غیرقانونی یکی از گزینه های اشتباه است و مشکلات بسیار زیادی را در پی خواهد داشت. شرایط تخصصی مهاجرت به کشور کانادا برای هر روش و برنامه مهاجرتی متفاوت است.

ویزای تحصیلی

زیرا در این صورت علاوه بر همه هزینه‌های مهاجرت، باید سرمایه‌ای را برای سرمایه‌گذاری در کانادا نیز ارائه دهید. آیا شما نیز به دنبال راهی ارزان برای مهاجرت به کشور کانادا هستید؟ انتخاب ارزان‌ترین روش برای مهاجرت به این کشور به عوامل بسیاری بستگی دارد. اگر بخواهید هزینه کم‌تری به دولت پرداخت کنید یا بخواهید سرمایه‌گذاری کم‌تری در این کشور داشته باشید، هر کدام روش‌های متفاوتی دارند. البته توجه داشته باشید که حامی شما باید شرایط به‌خصوص مد نظر دولت کانادا را داشته باشد.

اگر فرد عجله ای برای مهاجرت نداشته باشد و از طرفی تمایلی به ریسک هم نداشته باشد روش های استانی (که از فرد جاب آفر نخواهند) می توانند گزینه های مناسبی برای آنها باشد. مهمترین این فاکتورها سن، تحصیلات، سابقه کار، نمره زبان انگلیسی یا فرانسوی و داشتن اقوام در کانادا هستند که در محاسبه امتیاز شما تاثیر دارند. معیار های اصلی این روش شامل سن، مجله خبری مهاجرت سابقه کار، مدرک تحصیلی و مدرک زبان می باشد. از طریق روش اکسپرس اینتری کانادا می توانید بین 6 تا 8 ماه اقامت دائم کانادا بگیرید و با اقامت وارد خاک کانادا شوید. مهاجرت به اروپا در نگاه اول شاید راحت تر باشد و ریسک کمتری را برای فرد داشته باشد، اما در ادامه مسیر، دریافت اقامت دائم برای خود و اعضای خانواده در کشور کانادا آسان تر است.

مهاجرت به کشور کانادا از طریق جاب آفر استان های آتلانتیک