مهاجرت به کانادا 2023 و اخذ اقامت کانادا آتلانتیک 724-همیار مهاجرت

در ادامه به صورت مختصر به بررسی انواع روش های مهاجرت به کانادا می پردازیم. کانادا به دلیل کمبود نیروی متخصص در زمینه های مختلف قصد دارد تا از راه پذیرش مهاجر این کمبود را جبران کند. به نقل از سایت رسمی دولت کانادا، این کشور قصد دارد تا به 465,000 نفر در سال 2023، 485,000 نفر در سال 2024 و 500,000 نفر در سال 2025 اقامت دائم را اعطا نماید. تو این ویدیو مهاجرت به کشور کانادا با ویزای استارت آپ یا همون ویزای شروع به کار کانادا رو براتون… بدین ترتیب که دانشجویان خارجی می‌توانند 20 ساعت در هفته برابر با 80 ساعت در ماه کار کنند.

  • مشاوران ما بهترین راه برای اقامت کانادا از طریق تحصیل را به شما معرفی می‌کنند.
  • ذکر این نکته ضروری است که برنامه نیروی کار ماهر فدرال یا برنامه اسکیلد ورکر فدرال که در بالا به آن اشاره شد، یکی از انواع برنامه نیروی کار ماهر کانادا است.
  • مدرک زبان، تمکن مالی، آماده کردن مدارک مربوط به روش انتخابی، گواهی سلامت از عمومی‌ترین شرایط مهاجرت به کانادا در سال 2023 هستند.
  • ما موسسه e-visa Immigration را برای کسانی تاسیس کرده‌ایم که قصد دارند با هدف یک زندگی بهتر به کانادا مهاجرت کنند.
  • اعضای تیم ای ویزا نه تنها در مسیر ورود به کانادا، بلکه در تمامی مراحل دیگر در کنار شما هستند.

سابقه کار در مشاغلی باشد که در سیستم طبقه بندی مشاغل کانادا جزو ناک شغلی با TEER 0, 1, 2, 3 قرار بگیرد. در آمار زیر این افزایش مهاجرین را مشاهده می‌کنید که قرار است تا سال ۲۰۲۵، به ۵۰۰ هزار نفر برسند. خوشبختانه افزایش مهاجران در سطوح مختلف مهاجرتی وارد خواهد شد و از این جهت شانس پذیرش و ورود شما هم به کانادا بیشتر می‌شود. طی حضورتان در کانادا، فرزندتان می‌تواند برای ویزای اسپانسرشیپ والدین درخواست دهد و حضورتان در این کشور را دائمی کند. متقاضیان درخواست شهروندی کانادا در صورت داشتن شرایط فوق و ارائه یک سری مدارک و طی کردن مراحل می‌توانند برای شهروندی کانادا درخواست بدهند.

هزینه های اسکان در کانادا

همچنین سیاست‌های شغلی در این کشور، در راستای آسایش بیشتر کارمندان تنظیم شده و در واقع کانادا تنها کشور شمال آمریکا است که در آن کارمندان مرخصی اجباری دارند. همچنین در کانادا میزان مرخصی زایمان والدین جزء طولانی‌ترین‌ مرخصی‌های بعد زایمان در جهان می‌باشد که مدت آن حتی می‌تواند به 18 ماه نیز برسد. همچنین دسترسی به بیمه‌های مختلفی چون بیمه اشتغال، بیمه بازنشستگی و تسهیلات مراقبت از کودکان ثبات شغلی مناسبی را برای کارمندان فراهم کرده و دلایل مهاجرت به کانادا را دوچندان می‌سازد. متوسط درآمد مردم کانادا به میزان 53 هزار دلار در سال پس از کسر مالیات می‌باشد که این رقم، یک میانگین کلی از کشور بوده و بنابراین در جاهایی می‌توان انتظار حقوق خیلی بیشتر و در مقابل برعکس، حقوق کمتر را شاهد بود. اما خوشبختانه کانادا عمدتا در اکثر شهرهای خود و عموما در کل کشور از جمله کشورهایی بوده که دارای یکی از بهترین توازن‌ها بین میزان درآمد فردی و در مقابل میزان مخارج، مالیات، مراقبت‌های پزشکی و…

حتی بعد از این سرمایه‌گذاری، الزامی برای کار کردن یا کار مدیریتی در کانادا هم ندارید. اگر می‌خواهید بعد از تحصیل در کانادا زندگی کنید، حتما برنامه آن استان را قبل از مجله خبری مهاجرت اقدام بررسی کنید. برای مثال در استان بریتیش کلمبیا، اقامت فارغ‌التحصیلان رشته کشاورزی، بیولوژی مهندسی، علوم کامپیوتر، ریاضیات و آمار، منابع طبیعی و… مورد تایید است.

مراحل مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی

این رقم در سال 2021 در تاریخ کانادا رکورد جدیدی با پذیرش 401 هزار مهاجر را زد که قبل از آن آخرین رکورد در سال 1913 و در خلل جنگ جهانی اول و به تعداد 400 هزار نفر بوده است. در حال حاضر در کانادا بیش از 30 گروه قومیتی مختلف در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند و همین موضوع موجب غنی‌ شدن فرهنگ کانادایی در خلقیات اجتماعی و هنجارهای فرهنگی گردیده است. واکسن سینوفارم نیز در هفته‌های آخر سال 2021 به این لیست اضافه گردیده و در نتیجه متقاضیان ایرانی که غالبا از این واکسن استفاده نموده نیز در این راستا دغدغه‌ایی نخواهند داشت.

۳. مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری