مهاجرت به کانادا 2023 و اخذ اقامت کانادا آتلانتیک 724-همیار مهاجرت

برای برخی رشته ها مانند رشته های هنری نیز معمولا از متقاضی درخواست می شود تا نمونه اجرا یا کار خود را در قالب یک ویدئو، عکس و … ارسال نماید. برای راه اندازی بیزنس در کانادا هم نیازی نیست که در این زمینه سابقه کاری مجله خبری مهاجرت داشته باشید و سابقه مدیریتی کافی است. در این روش همسر شما نیز اجازه کار دریافت کرده و تحصیل فرزندان تان رایگان است. کانادا بیش از ۸۰ نوع روش مهاجرتی دارد که هر کدام برای گروه خاصی از افراد در نظر گرفته شده اند.

مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ

با این روش افراد می‌توانند علاوه بر سودآوری اقامت کانادا را نیز دریافت کنند. برای سرمایه‌گذاری در این کشور روش‌های مختلفی مانند ثبت شرکت، کارآفرینی، خود اشتغالی و… وجود دارد. البته باید توجه داشته باشید که هر نوع سرمایه‌گذاری منجر به دریافت اقامت کانادا نمی‌شود.

مهاجرت به کانادا چه شرایطی دارد؟

برای مهاجرت به کانادا و زندگی در این کشور، انواع ویزاهای مختلفی وجود دارند که می‌توانید با توجه به شرایط و دلیل مهاجرتتان، یکی از آنها را نموده و در نهایت اقامت کانادا را دریافت کنید. برای اطلاعات بیشتر در این مورد به صفحه ویزای کانادا مراجعه نمائید. اقامت موقت شما می تواند شامل کار، تحصیل و یا سرمایه گذاری نیز باشد. البته لازم به ذکر است که ویزای سرمایه گذاری در کانادا، اقامت دائم را نیز به همراه دارد. سلام خسته نباشید خدمت کارشناسان موسسه اصطهباناتی، مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری به چند سال سابقه کار نیاز داره حدودا؟ من 5 سال توی زمینه وب دیولوپری کار کردم و فرانت و بک اند رو به صورت کامل مسلط هستم. برای اکسپرس اینتری باید جاب آفر دریافت کنم اول؟ ممنون میشم اگر پاسخ بدید متشکرم.

مرحله دوم امتیازبندی اکسپرس اینتری

یا در استان انتاریو فارغ‌التحصیلان با CLB 7 به بالا، توان تامین مالی و چند شرط دیگر می‌توانند برای اقامت اقدام کنند. تحصیل در دانشگاه‌های کانادا برای تمام مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری امکان‌پذیر است. اما راستش را بخواهید گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی احتمال کمی دارد. بهتر است بعد از گذراندن کارشناسی در ایران، با تخصص در رشته‌تان، مقالات پژوهشی، رزومه قوی علمی، مدرک آیلتس و تافل و خلاصه با دست پر، برای ادامه تحصیل اقدام کنید. اگر بورسیه نباشید هزینه تحصیل در دانشگاه‌ها کانادا با توجه به مقطع و رشته شما، سالیانه حدود ۱۵ تا ۲۰ هزار دلار است.

اگر یکی از شرایط بالا را ندارید، متاسفانه شانس شما برای موفقیت در این برنامه زیاد نیست و فکر کردن به اخذ اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر تقریبا غیرممکن می‌شود. اگر در کشور خود مالک کسب و کاری هستید و مدیریت آن را بر عهده دارید، می‌توانید از طریق ثبت شرکت در کانادا بیزینس خود را به این کشور منتقل کرده و ویزای کار بگیرید و برای همیشه به این کشور مهاجرت کنید. بعدازاینکه تمامی مراحل درخواست مهاجرت شما به کانادا تکمیل شد و موفق به دریافت ویزای خود شده‌اید. در اینجا قصد داریم به صورت مختصر مهم‌ترین اقدامات بعد از ورود به کانادا را بررسی نماییم. دقت داشته باشید که ویزای توریستی یک روش مهاجرتی به کانادا نیست و اقامت شما موقتی است؛ اما در مدت سفر می‌توانید شرایط مهاجرت خود را فراهم کنید. مهاجرت و اخذ اقامت کانادا فواید زیادی به همراه دارد که در این قسمت قصد داریم بهترین مزایای مهاجرت به کانادا را در جدول زیر بررسی کنیم.

شما می توانید ویزای این کشور را اخذ نموده و برای یافتن کار، به آنجا مهاجرت کنید. مورد دوم، ویزای جستجوی کار را اخذ کنید و به کاریابی در آن کشور بپردازید. بله امتیازات قابل محاسبه در مورد ویزای کانادا در سایت سفارت این کشور آمده است و می توانید بر اساس جداول موجود، امتیازات را محاسبه نمایید. ابتدا بایستی در ارگان های مورد نظر درخواست معادلسازی را بدهید و در صورت تصدیق مدارکتان باید رزومه کاری خود را به مراکز مربوطه ارسال نموده و درخواست کار کنید.

  • در این بخش ما هدف ما فراهم کردن ابزارها ، منابع و اطلاعات مورد نیاز برای اطمینان از ادغام موفقیت آمیز شما در جامعه کانادا و نیروی کار کانادا است.
  • کانادا شهر ها و ایالت های مختلف با شرایط زندگی متفاوتی دارد و بهتر است شما قبل از مهاجرت به کانادا در مورد این مناطق اطلاعات کافی کسب کنید تا بهترین شهر را برای زندگی انتخاب کنید.
  • در صورتی که شخصی ، مدرک زبان آیلتس مناسب داشته باشد، می تواند در یکی از کالج های دو ساله در کانادا شرکت کند و در این مدت در کنار تحصیل، مدرک زبان ب2 فرانسوی اخذ کند و بر این اساس اقدام به اخذ اقامت دائم این کشور نماید.
  • یکی از اهداف اصلی ادارهٔ مهاجرت کانادا، پذیرش مهاجران متخصص است.
  • برخی روش ها محدودیت سنی دارند و برخی دیگر از نظر سنی محدودیتی برای متقاضی ایجاد نمی کنند.