مهاجرت کانادا رویا نیست️مشاوره رایگان VIP مهاجرت کانادا-همیار مهاجرت

البته که معمولا تصور انسان ها از شرایطی که در آن قرار دارند بدتر از واقعیت آن است. از این رو توصیه می کنیم برای انتخاب کشور مقصد از روی منطق تصمیم بگیرید. تا بعد ها از تصمیم خود پشیمان نشوید و اصطلاحا از اینجا رانده واز آن جا مانده نشوید. اما ویژگی های جمعیت های مهاجر به گونه قابل توجهی با هم متفاوت است. برای مثال در بیشتر کشورهای اروپایی، شهر وندان از حق گسترده جا به جایی برخوردار هستند. در استرالیا، کانادا و نیوزیلند، مدیریت مهاجرت نیروی کار نقش مهمی در اقتصاد بازی می کند.

با ثبت اطلاعات خود، همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند. معمولا دولت و کارفرماها تسهیلات ویژه‌ای را برای فار‌غ‌التحصیلان خود در نظر می‌گیرند. پناهندگی روشی غیرقانونی و پرریسک است که عموما بعه افراد توصیه نمی‌شود.

سوئیس کشوری کوچک است که از نظر اقتصادی در وضعیت خوبی قرار دارد. نرخ بی کاری پایین از دیگر ویژگی های این کشور است که باعث مهاجر پذیری آن شده است. مهاجرت برای خانم ها به دلایل مختلفی که به آن ها می پردازیم کمی مشکل تر از آقایان است. از این رو معمولا خانم ها و خانواده های آن ها در انتخاب کشور مقصد بسیار وسواس دارند. اولین موضوع که باید مد نظر قرار داده شود امنیت اجتماعی کشور است. این که مزاحمتی برای فرد ایجاد نشود و همین طور مرود سوئ استفاده قرار نگیرد بسیار مهم است.

در صورتی که خارج از آمریکا باشید، درخواست شما توسط کنسولی محلی بررسی خواهد شد. به خاطر داشته باشید انجام معاینات پزشکی پیش از انجام مصاحبه را فراموش نکنید چرا که مدارک معاینات پزشکی شما در روز مصاحبه مورد بررسی قرار خواهد گرفت. مهاجرت به کشورهای دیگر همیشه یکی از اقداماتی می باشد که هر فردی علاقه مند به انجام آن می باشد. ما در موسسه مهاجرتی و اقامتی صبا ، این افتخار را داریم که با برنامه ریزی دقیق، نقشه راهی برای متقاضیان تحصیل در خارج از کشور ترسیم کنیم.

با انجام 8 گام قبل از عزیمت افراد مهاجر، به آن‌ها کمک می‌شود تا بهتر مراحل مهاجرت را پشت سر بگذارند. همانطور که می‌دانید مهاجرت روش‌های مختلفی داشته که هر یک دارای هزینه های خاصی هستند که بسته به کشور مقصد می‌تواند متفاوت باشد و هیچ نرخ ثابتی ندارد. بنابراین یکی از دغدغه‌های اصلی افراد برای مهاجرت، انتخاب ارزان‌ترین راه مهاجرت است. به صورت کلی معیارهای مختلفی موجب می‌شود که یک روش ارزان‌تر و کم هزینه باشد. زلاند نو یا نیوزلند، سرزمینی که از بیش از 700 جزیره کوچک و بزرگ تشکیل شده است، یکی دیگر از مقاصد ارزان برای مهاجرت ایرانیان به شمار می‎رود. نزدیک‌ترین کشور به نیوزلند استرالیا است که با آن حدود 3 هزار کیلومتر فاصله دارد (با سیدنی 2 هزار کیلومتر و با غربی‌ترین شهر استرالیا 5 هزار کیلومتر).

  • برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.
  • برای همین است که در جهان و یا در یک منطقه نزدیک به کشور مبدا چند کشور تبدیل به گزینه‌های اولویت به مهاجرت می‌شوند.
  • در بین روش‌های متنوع مهاجرت، مهاجرت تحصیلی و کاری کم‌هزینه‌ترین روش‌های مهاجرتی هستند که شرایط آن بسته به کشور مقصد و قوانین مهاجرتی آن و شرایط شما متفاوت است.
  • با این وجود، اگر قصد دارید بیش از 90 روز در یکی از کشورهای شینگن تحصیل، کار یا زندگی کنید، پس باید برای ویزای بلند مدت آن کشور اروپایی اقدام کنید.

اما به‌طور کلی می‌توانیم مدت زمانی 6 الی 12 ماهه را در نظر بگیریم که گاهی اوقات کوتاه‌تر و برخی مواقع طولانی‌تر خواهد شد. در مواردی که فرد مهاجر از استعداد و مهارت خاصی برخوردار باشد این زمان می‌تواند تا ۳ سال هم کاهش یابد. تسلط بر زبان آلمانی و فعالیت‌های داوطلبانه در زمره امتیازاتی هستند که می‌تواند طول زمان اقامت را کاهش دهند.

رویاهاتو زندگی کن

روند اخذ ویزای همراه و دریافت اقامت دائم در این کشورها نیز چندان دشوار نبوده و تا کنون ایرانیان زیادی موفق به مجله خبری مهاجرت خانودگی به این کشورها شده اند. ایرلند کشوری انگلیسی زبان در شمال غربی اروپا و مطابق با آخرین آمار سال جاری میلادی، دارای جمعیتی بیش از پنج میلیون نفر است. تکنسین‌ها و افراد دارای مشاغل تخصصی پس از دریافت ویزای شغلی، در کمتر از دو سال می‌توانند اقامت دائم این کشور را دریافت کرده و در عرض 5 سال شهروندی و تابعیت کشور ایرلندی را بدست آورید. همچنین ایرلند از جمله کشورهایی است که ویزای استارت آپ را برای کارآفرینان و صاحبان کسب و کاری که ذهن خلاق داشته ارائه داده و کارآفرینان می‌توانند برای مهاجرت به آن از این طریق اقدام کنند.

بهترین کشور برای تحصیل و کار و زندگی

نامه پذیرش موسسه مورد نظر و مدارک لازم و مورد نیاز برای دریافت ویزای تحصیلی، جهت صدور ویزای تحصیلی را ارسال کنید. توجه داشته باشید که دریافت پذیرش تحصیلی به این معنی نیست که ویزای دانشجویی شما به صورت قطعی صادر شده است. معمولا اگر نامه پذیرش داشته باشید و همه مدارک لازم و خواسته شده را بدون نقص ارسال کنید، بعید است که ویزای دانشجویی صادر نشود. برای دریافت مشاوره تخصصی در این زمینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.