نظر شما چیست ؟

این نوع از پله ها نیز به خاطر زیبایی بصری که در ویلا ایجاد میکنند از جمله پله های محبوب در طراحی ویلا دوبلکس میباشد. در سبک مینیمال به سادگی و کاربردی بودن فضا بیشتر دقت می شود و از زیر شاخه های طراحی ویلا به سبک مدرن است. جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شمال در بابلسر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . شمال کشور ایران به خصوص مازندران ایده آل مناسبی برای طراحی باغ ویلاست. با اقامت در یک ویلاساحلی خوب طراحی شده تجربه لذت بخش شنا، آفتاب گرفتن، بازی و ورزش در ساحل به ویژه در فصول بهار و تابستان کامل می شود. در طراحی و ساخت یک ویلا مراقب باشید زیرا به سبک زندگی شما بستگی دارد.به جای یک سالن بزرگ, طراحی داخلی خانه ویلایی یک طبقه میتوانید از چند سالن برای طراحی داخلی ویلا دوبلکس خود استفاده کنید.

یکی از جذابترین طراحی ها در معماری و ساخت و ساز ویلا، طراحی باغ ویلا به خصوص در شمال کشور می باشد. اما به دلیل حساسیت زیاد هنوز نتوانستهاند گزینه مناسب را برای آغاز پروژه انتخاب کنند. پیمانکاری ساخت ویلا با شرکت مهندسی پرسیاه میتواند مزایای زیاد به همراه داشته باشد. طرح های اولیه بعد از مشاوره و مد نظر قرار دادن تک تک نظرات قابل اجرا و همگام با علم مهندسی طراحی و ساخت ویلا، برای داشتن فضایی رویایی چه در داخل فضای ویلا و چه در خارج آن انجام می شود. آمد به سهولت انجام گیرد. اگر شما شخصی لوکسگرا هستید که به ساختمانها و فضاهای باشکوه و باعظمت علاقه دارید، قطعا ویلای کلاسیک گزینهای کاملا مناسب برای شما محسوب خواهد شد. طراحی ویلا تریبلکس در واقع جزء طراحی های لوکس و گرانقیمت محسوب میشود؛ اما از آنجایی که امکان ایجاد فضا و طبقات بیشتری را فراهم می کند از محبوبیت زیادی برخوردار است .

طراحی داخلی ویلا مدرن : در طراحی مدرن ما شاهد بهترین نسبت عملکرد و کارایی به متراژ و فضای مورد استفاده هستیم ; اگرچه در سبک مدرن نیاز به افراط در تزیینات در طراحی داخلی ویلا نیستیم ولی امروزه ویلاهای مدرن و لوکس بسیار زیادی در سطح ایران و جهان ساخته میشود که به نوع متریال ها و کیفیت مورد نظر کارفرما بستگی دارد. همه ما بدون شک آرزوی داشتن یک ویلای رویایی را داریم. اگر از بیش از یک نوع مصالح در نما استفاده کنیم هم از زیبایی برخوردار نیست و نمایی آشفته داریم هم ممکن است باعث نشت آب به فضای داخلی شود. به عنوان مثال یکی از این عوامل تاثیرگذار موقعیت مکانی زمین میباشد. یک دست مبلمان کوچک مناسب فضای آزاد و داشتن چند گل زیبا این فضا را جذاب تر خواهد کرد .زیبایی حیاط بر دکوراسیون کل خانه تأثیر به سزایی دارد، چون حیاط اولین مکانی است که در هنگام ورود با آن رو به رو خواهید شد.

طراحی این محیط ها باید هوشمندانه و خیلی خرفه ای انجام گیرد. همانطور که گفته شد در طراحی ویلا باید در نظر داشت که کاربر زمان زیادی را در فضای باز ممکن است به سر ببرد و به همین جهت طراحی این فضا بسیار پر اهمیت است. خواب مهمان : این فضا برای اسکان موقت مهمان در نظر گرفته میشود و بهتر است که به مانند خواب مستر دارای حمام و سرویس بهداشتی مجزا باشد از لحاظ نورگیری هم اولویت چندانی ندارد زیرا صرفا جهت استراحت و خواب از آنجا استفاده میشود و میتوان یک کتابخانه کوچک و جمع و جور داخل اتاق خواب مهمان طراحی نمود.

در این نوع طراحی داخلی ارتباط خیلی خوبی هم بین فضای داخلی و فضای بیرون شکل می گیرد که باعث ایجاد فضای مثبت و دفع انرژی های منفی در منزل خواهد شد که از لحاظ فنگ شویی هم تأیید شده است. پس ایجاد تهویه مناسب بسیار حائز اهمیت است. اگر بهترین طراح دکوراسیون، گران ترین و زیباترین طرح ها را برای شما به اجرا دربیاوردند ولی تهویه ی مناسب نداشته باشید، نتیجه ای که میگیرید فاجعه بار است و به هیچ عنوان سودی ندارد. دکوراسیون مدرن یکی از کاربردی ترین طراحی داخلی دکوراسیون ویلا که شامل طرحی ساده و خاص است، خواهد بود. بدون شک داشتن یک ویلای مناسب در یکی از شهرهای شمال کشور از جمله نوشهر، نمک آبرود، رامسر، چالوس و غیره، میتواند لذت بخش ترین فصل زندگی شما باشد.

در ادامه این عکس هایی از دکوراسیون داخلی ویلایی زیبا با طراحی مدرن و روز را برای شما به نمابش در آورده ایم تا با نحوه دکوراسیون های داخلی خانه های ویلایی مختلف بیشتر آشنا شوید. یعنی هنگامی که در مقابل چنین ویلاهای مدرنی قرار می گیرید و وارد آن می شوید بتوانید متریال و مصالح مدرن را دیده و احساس کنید. پس با خیال راحت به این کمپین بپیوندید و از مزایای بیشمار آن بهره مند شوید. طراحان زبده و با تجربه همگی بر این مسئله اتفاق نظر دارند که باید برای طراحی باید به صورت سه بعدی اندیشید. در طراحی دکوراسیونهای ویلا باید اصولهای مهمی را در نظر گرفت و دکوراسیون را بر طبق این نکات انجام داد. فضای ناهار خوری و آشپزخانه را می توان به گونه ای طراحی کرد که حرکت کردن افراد به سهولت انجام گیرد. طراحی ویلای مدرن به دور از هر گونه تجملات و با به وجود اوردن فضایی دلباز در عین سادگی، موجب ایجاد احساس ارامش افراد در فضای ویلا می شود.

طراحی دکوراسیون داخلی ویلا

قطعا تنها داشتن یک ویلا برای شما کافی نیست. البته سرخرود تنها مقصد تفریحی مسافران نیست بلکه گزینه ای پر طرفدار برای خرید ویلا است. البته شما جدا از سطح سرمایه ای که برای خرید ویلا شمال در نظر گرفته اید باید سلیقه خودتان و خانوده تان را نیز در انتخاب نوع ساخت ویلا در نظر بگیرید تا بهترین سبک ساخت ویلا را انتخاب کنید و از آن لذت ببرید. از همه مهمتر، پیمانکاری ساخت ویلا میتواند به کارفرما جهت کنترل هزینههای ساخت کمک کند. این مسئله برای جداسازی فضاها می تواند کمک شایانی به طراحی شما داشته باشد ، محل قرار گیری اتاق ها را مشخص تر نماید و آشپزخانه شما را با ارتباط به سالن های مختلف، مانند یک مروارید درون صدف نشان دهد.

به طور کلی ویلاهایی که از زمینهای ارزان قیمت و یا با متراژ کم ساخته میشوند نسبت به گونه های دیگر گرانتر میباشند. سبک شهری مناسب برای افرادی است که به زندگی شهری علاقه دارند. این کمپین برای آن دسته افرادی است که قصد طراحی و ساخت ویلا را دارند. دربخش پیشین از مقاله مورد نظر با عنوان هزینه ساخت ویلا در شمال ۱۴۰۱ به بررسی انواع و اقسام قراردادهای ساخت بنا پرداختیم که در واقع بر اساس توافق کارفرما و پیمانکار بر روی مصالح بسته می شوند. آنچه در سبکهای مدرن امروزی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد طرحهای مکعبی است به طوری که تمام پارتیشنها را به شکل مکعب میسازند، شما هم حتما ویلاهای زیادی را دیدهاید که به صورت مکعبی طراحی شدهاند. در طراحی این ویلا نیز اتاق خواب ها به همین سبک طراحی شده اند و در پروژه ی زیر ۲ نمونه از اتاق خواب های این خانه ویلایی را قرآر دادیم .

دکوراسیون داخلی ویلای دوبلکس

در نظر داشته باشید که یکی از بهترین تکنیک ها برای طراحی نمای ویلای دوبلکس مدرن، استفاده از نورپردازی اختصاصی است. به گونه ای که اگر به نمای یکی از ویلا های کلاسیک نگاه کنید شاهد نظم و تقارن بسیار زیبایی خواهید شد. به همین دلیل نسبت در طراحی ویلا و باغ ، باید توجه ویژه ای صرف نمود، چه در بخش طراحی فضای بیرونی و نمای و محوطه سازی و چه در قسمت طراحی فضای داخلی که نسبت به واحد های مسکونی متدوال تفاوتهای آشکاری دارند. مثلا وسعت مناسب این نوع سازه می تواند باعث شود که علاوه بر فراهم کردن فضاهای ضروری مکان های مسکونی مثل سرویس ها و آشپزخانه ها از فضاهای بزرگ گلخانه ای در فضای داخلی استفاده کرده و انواع گل ها و گیاهان زیبا را درون آن قرار داده و باعث بالا رفتن طراوت و تازگی در فضای داخلی شد. طراحی داخلی ساختمان های ویلایی از جهاتی متفاوت با آپارتمان های مسکونی هستند ; این تفاوت ها را میتوان در مدت اقامت افراد در خانه ویلایی و یا در نوع اقلیمی که ویلا در آن واقع شده و یا در متراژ و گستردگی و یا حتی ساختار آن (ویلا دوبلکس یا ویلا تریبلکس) آن دانست .

همانطور که در طول مقاله گفته شد خرید ویلا با صد میلیون تومان در شهرهای شمالی کشور کار ساده محسوب نمیشود. حمام و سرویس بهداشتی در ویلاها جزو بخش های بسیار بسیار مهم محسوب می گردند و بایستی طراحی و چیدمان این بخش به درستی انجام بگیرد. اگر شما دارای یک ویلای قدیمی در شمال کشور هستید که قصد بازسازی ویلا را برای تفریح و یا کسب درآمد دارید، در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد که چه کارهایی برای بازسازی ویلا و یا ملک خود می توانید انجام دهید.

طراحی داخلی ویلا کوچک

به بخش چهارم ( طراحی داخلی خانه ویلایی ) می رسیم . یکی از موارد بسیار مهم و تاثیرگذار در طراحی دکوراسیون داخلی ویلا در اصل توجه به سبک مبلمان داخلی و نحوه چیدمان مبلمان در فضای داخلی ویلا است. شرکت پرسیاه با توجه به شرایط آب و هوایی، قوانین ویلاسازی در شمال کشور و خواستههای کارفرمایان عزیز، اقدام به طراحی ویلا میکند. شرایط پیش بینی نشدهای مانند آب و هوای بد یا قرنطینه میتوانند باعث کندی یا حتی توقف پیشرفت پروژه شوند. یک پیمانکار باتجربه همیشه رخدادهای پیش بینی نشده را درک میکند و میتواند پیمانکاران فرعی خود را به طور موثر مدیریت کند. او همچنین برای رسیدگی به مسائلی که ممکن است به سرعت پیش بیایند، تخصص دارد.

طراحی داخلی خانه ویلایی یک طبقه

یک پیمانکار ساختمان چندین مسئولیت دارد و شرح وظایف او میتواند بسیار متنوع باشد. اینجاست که تخصص پیمانکار میتواند مفید واقع شود. درست است که سادگی هم در این طراحی مهم بوده اما طراحی را طوری انجام دهید که از فضاها به صورت مؤثر و مفید استفاده شود. طراحی میتواند مدرن یا کلاسیک باشد اما در هر حالت باید طبق اصول خاصی انجام شود. هم چنین باید توجه داشت از نظر موقعیت مکانی و داشتن اسناد و مدارک در شرایط ایده آلی قرار داشته باشد . شمال کشور به دلیل داشتن اقلیم معتدل و مرطوب، شرایط طراحی متفاوتی دارد. پس اگر میخواهید در مورد خدمات پرسیاه و شرایط کمپین اطلاع پیدا کنید، این محتوا را تا پایان بخوانید.

البته طراحی این دکوراسیون وابسته به پلان و معماری خانه است. طراحی نمای بیرونی و حیاط خانه را هم میتوانید در تصاویر بالا ببینید. این ویلای دوبلکس نوساز به فاصله 1/5 کیلومتری ساحل و دریا بنا شده و دید به دشت و شالیزار دارد و فاصله اش با شهرک ساحلی دریا کنار و مراکز اصلی خرید یک 1 کیلومتر میباشد و دارای 2 اتاق خواب مستر و سرویس ایرانی و فرنگی و کابینت اشپزخانه ام دی اف و حیاط بزرگ و جای پارک ماشین و باغچه و گلکاری و سالن بزرگ و شیک و نمای ویلا با طراحی تیم املاک مدرن ی و سنگ انتیک و با شومینه و باربیکیو و آب و برق و گاز و سند مالکیت و همچنین این ویلا در زمینی به مساحت 250 متر مربع و زیربنای ویلا به متراژ 160 متر مربع و به قیمت ( 470,000,000 میلیون تومان ) در شمال در بابلسر ، مازندران به فروش میرسد .

استودیوی طراحی داخلی ما آماده است تا در طراحی خانه خود به شما کمک کند، زیرا برنامه های طراحی منزل یکی از مناطقی است که در آن با موفقیت کار می کنیم. مشاوره : گروه ما جهت طراحی و ساخت ویلا آماده مشاوره به شما عزیزان در خصوص نوع ویلا ، سبک طراحی ، امکان سنجی ها و سایر مسائل فنی و هنری میباشد. با ساخت ویلا دست شما برای انجام هر کاری باز است و حتی میتوانید هزینههای خود را کنترل کنید.

نکته مهم دیگر رعایت اصول طراحی فضاهای عمومی و خصوصی است که معمار ملزم به رعایت آنهاست. ایجاد فضای رفت و آمد مناسب، یکی از اصلی کارهای یک مهندس معمار و طراح است. در معماری سبک کلاسیک را به عنوان، یک سبک بی عیب و نقص می شناسند. از این جهت ما در این مقاله نکاتی را با شما در میان خواهیم گذاشت و مواردی را به ترتیب گزارش خواهیم داد تا بتوانید همراه آن بتوانید تجربهای مطمئنتر و دلچسبتر از ساخت ویلا در شمال را از آن خود کنید. پیشنهاد میکنیم با این شرکتها یک قرار ملاقات حضوری ترتیب دهید و برنامه خود را با آنها در میان بگذارید. ترکیب صحیح رنگها برای طراحی داخلی یک خانه مدرن یا نمای بیرونی بسیار اهمیت دارد. یک ویلای مدرن، حاصل تعادل بین طراحی، بهره وری عملکردی و زیبایی در کل است نه فقط اجزا.هدف اصلی طراحی در نمای ویلاهای مدرن، خلق یکپارچه ی ارزش های زیبایی شناختی و پرهیز از ساختار های غیر ضروری است.به خاطر داشته باشید که ممکن است سالیان زیادی را در این ویلا زندگی کنید، پس بسیار مهم است تا زیبایی فارغ از تزئییات و در ارزش های زیبایی شناسی ایجاد شود.