هدف از مهاجرت به کانادا را در چه می دانید؟ چرا کشور کانادا؟ کدام استان کانادا؟-همیار مهاجرت

در واقع این مدارک باید اثبات کند که شما بعد از اتمام تحصیلی‌تان در کانادا به کشور خود برمی‌گردید. پس به جز مدارک کلی، مدارک جزئی شما باید کمک کنند که قطعیت خروجتان از کانادا پس از فارغ‌‌التحصیلی را نشان دهند. بسیاری از استان‌های کانادا از طریق برنامه‌های مهاجرتی خود نیروهای متخصص فرانسوی زبان را استخدام می‌کنند. بیشتر این استان‌ها از طریق استخر اکسپرس انتری خود مستقیما متقاضیان خود را دعوت به اقدام برای برنامه می‌کنند و برای بعضی دیگر از استان‌ها لازم است که از طریق ارسال اظهارنامه علاقه‌مندی وارد استخر قرعه کشی متقاضیان شوید. اگر همسرتان شهروند و مقیم دائم کانادا است (چه شما در کانادا باشید و چه نباشید) از طریق ویزای اسپانسرشیپ کانادا می‌تواند برایتان درخواست اقامت دائم کانادا دهد.

شیوه ی مهاجرت به کانادا از طریق خرید هتل در کانادا

اما برای اخذ ویزای توریستی نیز متقاضیان باید فرم ثبت نام مهاجرت به کشور کانادا را تکمیل و ارسال کنند. زیرا هر گونه مشکل در ثبت اطلاعات و عدم همخوانی با اطلاعات متقاضی می تواند منجر به ریجکتی ویزای متقاضی شود. در این بخش از مقاله به اختصار اطلاعات لازم در مورد بندهای فرم ثبت نام مهاجرت به کشور کانادا را ارائه می دهیم. برای کارشناسی ارشد در دانشگاه های این کشور محدودیت سنی وجود ندارد.

احتراما” بنده 42 ساله دارای 12 سال سابقه وکالت پایه یک در اصفهان و دارای پسری 14 ساله و همسرم هم کارمند هستند با توجه به اینکه قصد اقامت در کشور کانادا جهت تحصیل فرزندم و اشتغال را دارم تقاضای راهنمائی استدعا می گردد. وجود یک وکیل مهاجرت تورنتو برای مهاجرت به کشور کانادا و پیگیری پرونده مهاجرتی از مجله خبری مهاجرت طریق این وکیل در کانادا می تواند قبل از صدور نتیجه نهایی ویزا مشکلات احتمالی را رفع کند و احتمال اخذ ویزا را افزایش دهد. موسسه های مهاجرتی با دارا بودن وکیل مهاجرت تورنتو و وکیل مهاجرتی کشور کانادا با آگاهی از قوانین مهاجرتی کانادا بهترین گزینه برای پیگیری امور مهاجرت به کشور کانادا می باشند.

امروزه کانادا یکی از کشورهای مهاجرپذیر در سراسر دنیا به شمار می‌رود که افراد زیادی اقامت این کشور را در اولویت زندگی خود قرار داده‌اند. چنان که تعداد زیادی از ایرانیان نیز دوست دارند به این کشور مهاجرت کنند. زیرا در این کشور امکانات لازم برای ادامه تحصیل در رشته‌های تحصیلی مختلف، اشتغال و غیره به بهترین شکل به شهروندان عرضه می‌شود. علاوه بر این کانادا جز کشورهایی است که بیش‌ترین خدمات را برای شهروندان خود دارد. از سایر ملزومات دریافت پذیرش نهایی از کالج ها و دانشگاه های کشور کانادا ارائه مدرک زبان مورد نیاز جهت گذراندن آن دوره تحصیلی می باشد.

خرید خودرو در کانادا

پس از اینکه مدارک خود را تکمیل کردید باید مدارک را به زبان انگلیسی ترجمه کنید. این کار را فقط به دارالترجمه‌هایی بسپارید که رسمی هستند و مهر دادگستری دارد؛ زیرا سفارت مدارک را فقط در این صورت از شما می‌پذیرد. البته باید برخی اقدامات لازم برای مراجعه حضوری به سفارت را انجام دهید تا بتوانین هزینه‌ها را کاهش دهید.

یکی دیگر از روش‌های دریافت اقامت کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک در این کشور است که برای افراد خارجی نیز امکان‌پذیر شده است. اما نمی‌توانند به واسطه خرید ملک اقامت کانادا را دریافت کنند، زیرا دولت این کشور برای سرمایه‌گذاری‌های منفعل مانند خرید ملک اقامت نمی‌دهد و افراد برای اخذ اقامت این کشور باید از روش‌های دیگر استفاده کنند. یکی از مهم‌ترین مدارکی که برای دریافت ویزای کانادا و مهاجرت به این کشور باید تهیه کنید و به مراکز مربوطه ارائه دهید، مدرک زبان است.

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

برنامه کارآفرینی هر استان شرایط مورد نیاز مخصوص به خود دارد که با استان‌های دیگر کانادا متفاوت است. اما وجه مشترک همه آنها داشتن سابقه مالکیت کسب و کار و یا داشتن سابقه مدیریت ارشد کسب و کار است. از دیگر شرایط لازم برای برنامه‌های کارآفرینی استان‌های کانادا داشتن دارایی خالص و همچنین ارائه مبلغی برای سرمایه گذاری در کسب و کار مورد نظر است که حداقل مبلغ آن ۱۰۰ هزار دلار کانادا است.

  • یکی از بهترین و مناسب‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا، روش اکسپرس اینتری کانادا است.
  • متقاضی با دارا بودن مجوز کار کانادا می تواند شرایط لازم برای خرید یک کسب و کار تجاری فعال را در این کشور فراهم کند.
  • ظرفیت پزشکی در کانادا بیشتر برای دانشجویان بومی در نظر گرفته شده است.
  • دقت کنید امتیاز شما و به تبع آن شانس موفقیت مهاجرت شما در سیستم های مختلف متفاوت است.
  • اگر شهروند کانادا با یک زن خارجی ازدواج کند، فرزند متولد شده از این زوج در خارج از کشور کانادا نیز تابعیت را دریافت می کند.

برای مهاجرت به کانادا تحت برنامه PNP، یک فرد باید ابتدا برای یک گواهی نامزدی استانی به دولت استانی که مایل به سکونت در آن است، درخواست بدهد. افراد زیادی برای مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج شان اقدام می کنند. کانادا هم مانند همه کشورها در این زمینه سخت گیر است و تمامی شرایط را بررسی می کند. Co-op یکی از راه های تحصیل در کانادا است که همزمان به شما اجازه کار هم می دهد. در این کشور شما می توانید به دو زبان انگلیسی و فرانسوی تحصیل کنید. در واقع هر نوزادی که در خاک کانادا متولد شود، شهروند کانادا محسوب می‌شود.