هدف از مهاجرت به کانادا را در چه می دانید؟ چرا کشور کانادا؟ کدام استان کانادا؟-همیار مهاجرت

درخواست بیمه‌ی سلامت برای خود و خانواده را در اولویت قرار دهید و به‌محض رسیدن به کانادا برای آن اقدام کنید. همچنین برای شرایط اضطراری، تا وقتی که بیمه‌ی درمانی مجله خبری مهاجرت در استانتان آغاز نشده، بیمه‌ی سلامت خصوصی را از یکی از شرکت‌های بیمه خریداری کنید. اگر مدرک دانشگاهی، تجربه ی کاری و … داشته باشید، درخواست پذیرفته می شود.

صفر تا صد مهاجرت به کانادا همراه با مشاوره

وکیل مهاجرتی کانادا، وکیل مهاجرتی تورنتو و دیگر شهرهای کانادا اطلاعات لازم در مورد برنامه های مهاجرت استانی به کانادا را ارائه می دهند. یکی از روش های مهاجرت به کشور کانادا اقدام از طریق خود اشتغالی یا خویش-فرما می باشد. در این روش متقاضیان مشغول به کار در حوزه های ورزشی، هنری، فرهنگی و موارد دیگر می توانند با دارا بودن شرایط لازم ویزای اقامت کانادا را دریافت کنند.

به شما اطمینان می دهیم که اگر قدم به قدم و ریزی به ریز این نکات را رعایت کنید، مهاجرت به کانادا برای شما به مانند آب خوردن خواهد شد و در یک چشم به هم زدن شرایط زندگی در کانادا برایتان فراهم خواهد شد. حوزه‌های کاری مجاز در این برنامه به دسته‌های گوناگونی طبقه‌بندی شده‌اند. تحصیلات عالی و مدرک دانشگاهی در این برنامه ضروری نیست ولی وجود آن امتیاز شما را افزایش می‌دهد. همسری که از این طریق اقامت دائم دریافت کرده است تا ۵ سال اجازه اسپانسر شدن برای همسر دیگری را نخواهد داشت.

شرایط رفتن به مونترال با توجه مسیرهای مهاجرتی مختلفی که وجود دارد، ممکن است متفاوت باشد. برای مهاجرت به مونترال که در استان کبک واقع شده است، می توان از روش های مختلفی مانند مهاجرت به مونترال از طریق تخصص، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یا مهاجرت به مونترال از طریق برنامه استانی اقدام کرد. به عنوان مثال، جهت پذیرش متقاضیان مهاجرت به مونترال از طریق برنامه استانی کبک، دو مرحله در نظر گرفته شده است. در مرحله اول نیاز است تا پذیرش متقاضیان از طرف اداره مهاجرت کبک مورد تأیید قرار گیرد. در مرحله دوم، داوطلبانی که انتخاب شده اند باید در مدت زمانی برابر با 24 ماه، درخواست خود را برای دریافت اقامت دائم در کانادا به اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا ارائه دهند. برای دریافت اقامت و مهاجرت به کشور کانادا مسلماً بهترین روش، روشی است که نیاز به زمان و هزینه‌های کمتری داشته باشد.

این استان به دلیل آب‌وهوای دلپذیر، بازار کار فوق‌العاده و همچنین حمایت همه‌جانبه از کارآفرینان و استارتاپ‌ها به یکی از مقاصد پر تقاضای نه تنها ایرانیان بلکه سایر مردم در جهان برای مهاجرت تبدیل شده است. متقاضیان می‌توانند از طریق برنامه استانی بریتیش کلمبیا به اختصار در این استان اقامت کنند. به همین دلیل بخش زیادی از نیروی کار مورد نیاز خود را از طریق مهاجران تأمین می‌کند. نزدیک به 60 درصد از مهاجرانی که وارد کانادا شده‌اند از طریق برنامه‌های مهاجرتی کاری جذب شده‌اند. کانادا شهر ها و ایالت های مختلف با شرایط زندگی متفاوتی دارد و بهتر است شما قبل از مهاجرت به کانادا در مورد این مناطق اطلاعات کافی کسب کنید تا بهترین شهر را برای زندگی انتخاب کنید.

  • متقاضیان برای مهاجرت به کشور کانادا از طریق خوداشتغالی باید دارای شرایط لازم باشند.
  • با تحصیل فوق لیسانس در کانادا امکان بالقوه دریافت ویزای دانشجویی، اجازه کار پس از تحصیل و اقامت دایم وجود دارد.
  • به طور کلی اگر زیر 30 سال هستید و سابقه کاری برای مهاجرت به کانادا ندارید ممکن است بهترین روش مهاجرت به کانادا برای شما، تحصیل در مدارس، کالج ها و دانشگاه های کانادا باشد.
  • بهترین راه مهاجرت به کانادا کدام است؟ مهاجرت کاری از طریق برنامه نیروی کار ماهر Skilled Worker، سرمایه گذاری در کشور کانادا، مهاجرت از طریق استارتاپ و کارآفرینی از بهترین راه‌های مهاجرت به کانادا هستند.
  • برای پاسخ به این سؤال که بهترین روش مهاجرت به کانادا برای ایرانیان کدام است پاسخ قطعی و کاملی را نمی‌توان ارائه داد.

با این برنامه، شرکت‌های بین‌المللی این امکان را می‌دهند تا به طور موقت نیروهای کار واجد شرایط را به منظور بهبود اثربخشی مدیریت، افزایش رقابت در بازارهای خارج از کشور به کانادا منتقل کنند. با سلام شرایط اولیه تون مناسب هست برای بررسی پرونده شما نیاز به اطلاعات بیشتری وجود دارد. زبان رو بیشتر باید روی اون کار بکنید ولی میتونیم بهتون زمان بندی بدیم که چه سطحی از آیلتس خودتون رو برسانید که بتونید ویزای کار را دریافت کنید. با سلام شرایط اولیه تون مناسب هست که از طریق جاب آفر بخواهید اقدام بکنید زبان برای ما مهمه چون سطح زبان شما مناسب هست به احتمال زیاد از طریق شما اقدام کنیم.

در این روش هزینه سرمایه گذاری در هر ایالت متفاوت است و بین 150 هزار دلار تا 800 هزار دلار متغیر است که بخش از این مبلغ برای سرمایه گذاری استفاده شده و مبلغ اصلی برای اثبات دارایی است. برای مثال در صورتی که قصد سرمایه گذاری در تورنتو را دارید باید 800 هزار دلار سرمایه اولیه داشته که 600 دلار آن را سرمایه گذاری کنید. در صورتی که در انتخاب رشته و مرکز آموزی خود دقت کافی داشته باشید می توانید براحتی پس از فارغ التحصیلی در کانادا مشغول به کار شوید. بسیار دقت داشته باشید که رشته ای که در آن تحصیل می کنید مورد نیاز همان استان باشد و اینکه شانس کار بعد از تحصیل در آن استان را دارد یا خیر. نکته بعدی اینکه آیا اجازه کار بعد از تحصیل پس از گذراندن این دوره را دارید یا خیر.

همینطور حتما قبل از سفر به کانادا نسبت به هماهنگی بیمه درمانی و اسکان موقت اقدام کرده و پرینت مدارک مرتبط با آنها را همراه داشته باشید. پس از این که تمامی مراحل مهاجرت تحصیلی به کانادا را انجام دادید، باید منتظر نتیجه بمانید که از طریق سفارت به شما خواهد رسید. در صورتی که نتیجه ویزا منفی باشد باید اقدامات لازم پس از ریجکتی شامل ریکانسیدریشن یا درخواست بررسی مجدد، درخواست نوت آفیسر و در بسیاری موارد اقدام مجدد یا re-apply را انجام بدهید. در صورت داشتن مدرک زبان انگلیسی می‌توانند برای ویزای تحصیلی کانادا اپلای کنند. در مهاجرت به کانادا از طریق کار در رابطه با اخذ ویزای کاری کانادا توضیحاتی داده شده که در این بخش توضیحات تفصیلی این بخش را خدمتتان عرض می کنم و در انتها به امتیاز بندی ویزای کار کانادا ۲۰۱۸ خواهم پرداخت . مهاجرت از طریق پناهندگی مسیری طولانی و پرخطر دارد که برای هرکسی مناسب نیست و توصیه نمی‌شود.

در سال 2021 شرایط مهاجرت به کانادا چگونه است؟