همه چیز درباره ی مهاجرت به عمان آکادمی بیات-همیار مهاجرت

این دسته عموماً به دلیل فعالیت سیاسی بر علیه نظام حاکم در کشور خود در این شرایط قرار گرفته‌اند و به دلیل عدم امنیت جانی، درخواست پناهندگی داده‌اند. از جمله این فعالیت‌های سیاسی می‌توان به شرکت در راهپیمایی یا تجمعات سیاسی، عضویت یا فعالیت در گروه‌های سیاسی و حزب‌ها و مخالفت با نظام سیاسی یک کشور اشاره کرد. کسانی که از طریق این کیس اقدام می‌کنند باید مدارک و شواهد لازم را ارائه دهند. عمان در حوزه کشورهای خلیج فارس واقع شده و جمعیتی حدود 5 میلیون نفر دارد. اقتصاد این کشور وابسته به فروش نفت و گاز است و به این ترتیب جزو کشورهای مرفه و روبه‌رشد دسته‌بندی می‌شود. همین رفاه زندگی و شرایط اقتصادی مثبت باعث شده تا مهاجران زیادی خصوصاً از ایران، برای دریافت اقامت این کشور اقدام کنند.

چرا باید برای کار به عمان مهاجرت کنیم؟

در صورت قبولی شما در این دادگاه، می‌توانید اقدامات لازم برای دریافت اقامت موقت را انجام دهید. اما در صورتی که تقاضای پناهندگی شما رد شود، باید هر چه سریعتر خاک عمان را ترک کنید. برخی از افراد تمامی روش‌های مهاجرتی را امتحان کرده اما به نتیجه نرسیده‌اند و به همین دلیل پناهندگی برای آن‌ها آخرین راه‌حل است. کشورهایی که عضو کنوانسیون ژنو هستند ملزم به اجرای قوانین این مجمع بوده و باید شرایط اولیه زندگی را برای ورود پناهندگان فراهم کنند.

  • لذا این بخش را باید به عنوان خط قرمز مهاجرت به عمان از طریق ازدواج در نظر گرفت.
  • مایل بودین تماس بگیرید و یا فرم مشا.ره پر بفرمایید تا کارشناسانمون راهنماییتون کنند.
  • عمان، یکی از کشورهای سلطان نشین در حاشیه خلیج فارس است که در همسایگی ایران قرار دارد.
  • برای برخی از ملیت‌ها یا برخی از دسته‌ها مجوزهای خاصی مورد نیاز است، به عنوان مثال برای خدمتکاران فیلیپینی مجوزی از سفارت فیلیپین و تایید شده توسط وزارت امور خارجه لازم است.

موسسه ملک پور افتخار دارد به عنوان معتبرترین مرکز مهاجرتی کشور، برترین محتوای فارسی در حوزه مهاجرت را از طریق این وبسایت و سایر وبسایتهای موسسه، در اختیار علاقه مندان قرار دهد. شما کاربر گرامی می توانید با استفاده از دکمه ی مشاوره رایگان یا از طریق لینکهای زیر اطلاعات کامل را دریافت نمایید. مجله خبری مهاجرت، با توجه به مطالبی که در این نوشته خواندیم، یکی از بهترین مقاصد برای ایرانیان است. در عمان خبری از مالیات بر درآمد شخصی نیست و با توجه به جمعیت کم این کشور، فرصت استخدام در مشاغل متنوع و پردرآمدی را خواهید داشت. موضوع مهمی که ورزشکاران باید در انتخاب مقصد مهاجرتی خود در نظر بگیرند، موضوع زبان اصلی آن کشور است. ورزشکارانی که قصد مهاجرت به عمان را دارند، به‌هرحال لازم است زبان عربی عمان را به خوبی فراگیرند.

کارمندانی که ویزای کار دارند نباید قبل از شش ماه از عمان خارج شوند. اعضای خانواده ممکن است برای پیوستن به خانواده درخواست ویزای دهند. در این صورت، به خانواده کارمند اجازه داده می‌شود که در عمان اقامت کنند، اما در طول این مدت نباید کار کنند.

پس از آن نیز کارفرما برای استخدام متقاضی غیر عمانی باید ابتداء از اداره‌ی کار و اداره‌ی پلیس تأییدیه‌ی دعوت‌نامه‌ی شغلی بگیرد تا اجازه‌ی استخدام فرد را داشته باشد. برای مهاجرت به این کشور می‌توان از روش‌های اخذ ویزای کاری یا ویزای تحصیلی اقدام کرد که در زیر به طور خلاصه برایتان توضیح داده‌ایم. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در موسسه مهاجرتی لاویژن در تماس باشید. فردی که می‌خواهد برای گرفتن ویزای کاری اقدام کند نباید کمتر از 21 سال و بیشتر از 60 سال سن داشته‌باشد. داشتن حداقل مدرک لیسانس و گواهینامه‌های مربوطه و تسلط به زبان عربی یا انگلیسی نیز از دیگر شرایط اخذ ویزای کاری در عمان می‌باشد. برای اینکه بتوانید با ویزای کاری در عمان، یکی از ثروتمند‌ترین کشورهای خاورمیانه مشغول به کار شوید، روش‌های زیادی وجود دارد.

این امر سبب شد تا موسسه حقوقی – مهاجرتی «همراه»، تهیه مجموعه مقاله هایی را که دربردارنده پاسخ به سوال های متعدد در مورد مهاجرت به این کشور باشند، در دستور کار خود قرار دهد. عمان، یکی از کشورهای سلطان نشین در حاشیه خلیج فارس است که در همسایگی ایران قرار دارد. مسقط، پایتخت و بزرگترین شهر عمان است و مردم این کشور به زبان عربی، صحبت می کنند.

سرمایه گذاری در دبی و بررسی شرایط آن