کدام ارز دیجیتال آینده بهتری دارد؟ راهنمای مبتدی برای سرمایه گذاری در کریپتو آستیریک آکادمی | نی نی سایت

اخیراً هکرهای تمپل‌دائو و دائو میکر از تورنادو کش به ترتیب برای انتقال ۱,۹۲۱ اتریوم و ۷۲۰ اتریوم استفاده کند. طبق داده‌های دی‌اپ ریدار، تورنادو کش در حال حاضر هنوز بیش از ۱۷۲ میلیون دلار ارزش کل قفل‌شده دارد؛ هر چند که کاربران ماهانه این پروتکل پس از تحریم‌ها، بیش از ۵۰ درصد کاهش یافته است. بر اساس اسنادی که تسلا پیش از جلسه گزارش درآمد سه ماه سوم خود به سرمایه‌گذاران منتشر کرد، ذخایر بیت کوین این شرکت خودروسازی نسبت به سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ بدون تغییر باقی مانده است. گفتنی است که این شرکت در ماه ژوئیه (تیر) اعلام کرد که ۷۵درصد از دارایی بیت کوین خود را به فروش رسانده است که در آن زمان معادل ۹۳۶میلیون دلار بود.

  • در نتیجه این تفاوت، نیر پروتکل می‌تواند حداکثر 100 هزار تراکنش در ثانیه را پردازش کند.
  • پیتر شیف، استراتژیست ارشد جهانی یورو پاسیفیک کپیتال و یکی شکاکان به ارزهای دیجیتال، عقیده دارد که رشد بیت کوین تا حدی بر علاقه سرمایه‌گذاران به طلا تأثیر گذاشته است.
  • موضوع دیگر نحوه‌ی برخورد توسعه‌دهنده‌های ارز دیجیتال مورد نظر با مشکلات است.
  • تتر USDT و USD Coin در این دسته از ارزها قرار دارند ولی از آنجا که استیبل کوین هستند، سرمایه گذاری روی آنها معنا ندارد.

شاخص ترس و طمع بیت کوین که ابزاری برای سنجش احساسات معامله‌گران نسبت به تغییرات قیمت است، پس از ماه‌ها نوسان در ناحیه «ترس» و «ترس شدید»، امروز به عدد ۵۲ از ۱۰۰ رسید که در ناحیه خنثی (نه ترس و نه طمع) قرار دارد. این تغییر محسوس در شاخص ترس و طمع مشخصاً به خاطر جهش بیت کوین در روزهای اخیر و رسیدن قیمت به بالای ۲۰٬۰۰۰ دلار است. اقتصاد ایالات متحده در سه ماهه پایانی سال ۲۰۲۲ شاهد رشد فراتر از انتظار ۲.۹درصدی بود. با این حال، این عدد احتمالاً شرایط اقتصادی را اغراق‌آمیز نشان می‌دهد، زیرا معیار تقاضای داخلی با کندترین سرعت خود در ۲ سال اخیر افزایش یافته که نمایانگر تأثیر هزینه‌های استقراض بالاست.

بر اساس پیش بینی‌ها کاردانو در چرخه صعودی بعدی که احتمالا در سال ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ رخ خواهد داد می‌تواند از سقف قیمتی خود در محدوده ۳ دلار عبور کند و تا محدوده ۷ دلاری هم پیشروی کند. هر صورت تحقق این امر، پیش بینی قیمت ۱۰ و ۱۲ دلاری برای سال‌های ۲۰۲۵ و ۲۰۲۶ برای کاردانو دور از ذهن نخواهد بود. بر اساس پیش‌بینی عمده تحلیلگران بیت کوین سال ۲۰۲۴ را با قیمتی در حدود ۷۸۰۰۰ دلار آغاز می‌کند. اما اولین بولران یا جهش صعودی بیت کوین در سال ۲۰۱۱ رخ داد و با رشد ۳۰۰۰ درصدی در ژوئن ۲۰۱۱ به محدوده ۳۰ دلاری رسید. با استفاده از صرافی های ارز دیجیتال می توانید ارزهای دیجیتال را خرید و فروش کنید. کیف پول ارز دیجیتال ابزاری برای نگهداری رمز ارزها می باشد که به 4 دسته نرم افزاری، سخت افزاری، تحت وب و کاغذی تقسیم بندی می شوند.

برنامه معاملاتی چیست؟ آموزش و دلیل استفاده از برنامه معادلاتی

کدام ارز دیجیتال آینده بهتری دارد؟ راهنمای مبتدی برای سرمایه گذاری در کریپتو آستیریک آکادمی | نی نی سایت

در ادامه تعدادی ارز دیجیتال که بر اساس شواهد و آمار، چشم انداز بهتری در آینده خواهند داشت را دریافت اطلاعات بیشتر معرفی می کنیم. اگر به لیست سرمایه‌گذاران آرویو نگاه کنیم، نام‌‌های بزرگی همچون Andreessen Horowitz، Multicoin Capital، Blockchain Capital و Coinbase Ventures به چشم می‌خورند که اعتبار این پروژه را بالاتر می‌برد. با توجه به حضور کوین‌بیس در لیست سرمایه‌گذاران، احتمال لیست‌شدن AR در صرافی کوین‌بیس بالا است و اگر این اتفاق رخ دهد، می‌تواند منجر به پامپ قیمت آرویو شود.

ارز دیجیتال آوه (Aave)

نقدینگی مفهومی مهم در بازار ارزهای دیجیتال است که توانایی تبدیل ارز دیجیتال به پول یا ارز دیجیتالی دیگر را نشان می‌دهد. هرچقدر نقدینگی بالاتر باشد قیمت ارز دیجیتال به واقعیت خود نزدیک‌تر است و راحت‌تر و سریع‌تر می‌توان آن ارز را خریدوفروش کرد. بسیاری از ارزهای دیجیتال در واقع توکن‌هایی محلی برای یک پروژه‌ی خاص هستند. برای مثال ارز دیجیتال اتر کل پروژه‌هایی که بر بستر بلاک چین اتریوم فعالیت می‌کنند را نیرو می‌بخشد. بنابراین هرچه فناوری به‌کار‌رفته در یک پروژه و در راستای آن ارز دیجیتال مخصوصش پیشرفته و ایمن باشد می‌توان آینده‌ي درخشانی برای آن رمزارز متصور شد.