29 مدل دکوراسیون داخلی طلافروشی ؛ نمایش جواهرات در فروشگاه های لوکس و شیک !

زیرا برخورداری از یک دکوراسیون تجاری مجلل و شیک برای طلافروشیها میتواند فاکتور مهمی در راستای کسب موفقیت در حرفه شما محسوب شود. از جمله مکان هایی که طراحی داخلی آنها در میزان فروش تاثیر قابل توجهی دارد می توان به طلا فروشی ها اشاره کرد؛ این مکان ها معمولاً لوکس ترین فروشگاه ها و مراکز تجاری به حساب می آیند و طراحی مدرن آنها علاوه بر ایجاد زیبایی بی نظیر در این محیط ها امنیت آنها را نیز در نظر گرفته است، شرکت انواع طراحی مدرن طلا فروشی اقدام به ارائه طراحی جدیدترین و مدرنترین ایده ها برای این مکان ها نموده است و متقاضیان می توانند در تماس مستقیم با این شرکت نسبت به درخواست طراحی طلا فروشی خود اقدام کنند. بنابراین دکوراسیون ویترینها باید به شکلی باشد که مشتری بتواند از داخل ویترین، آن ها را مشاهده نماید و در صورتی که تصمیم نهایی برای انجام خرید داشت، فروشنده آن را به خریدار تقدیم کند.

دزدی کردن یک کاری است که نیاز به سرعت بالا دارد بنابراین باید برای محل تمهیداتی را قرار داد که تا حد ممکن باعث شود که سارق برای دزدیدن وسیله به زمان بیشتری احتیاج داشته باشد. هر مشتری برای ورود به جواهر فروشی احتیاج به تماشا جذابیت هایی دارد تا رغبت نموده و وارد مغازه گردد و شما می توانید با نورپردازی صحیح، این انگیزه را در او ایجاد نمایید. برای اینکه نورپردازی درست صورت بگیرد و فضای داخلی بهتر دیده شود باید نکاتی را مدنظر قرار داد.

دکوراسیون فروشگاه جواهر تأثیر بسیار زیادی در جذب مشتری دارد. اگر قصد دارید دکور طلافروشی جدید خود را به گونه ای چیدمان کنید که نظر افراد را به خود جلب کند باید به رنگ بندی به کار رفته در دکوراسیون نیز توجه نمایید. از دسته بندی های رایج گاوصندوق آسانسوری میتوان به موارد زیر اشاره نمود. انواع گاوصندوق آسانسوری را معمولا بر اساس مکانیزم حرکتی و نحوه عملکرد آنها دسته بندی میکنند. اگر اشخاصی که به راهاندازی فروشگاه طلافروشی فکر میکنند آگاهی و تخصص کافی در این زمینه داشته باشند، قطعاً مزایای این شغل بیشتر از معایب آن است. نکته اول اینکه با توجه مشتریان با سطح درآمدی و اجتماعی بالا که به آنجا مراجعه میکنند باید طراحی داخلی صرافی را شیک و لوکس در نظر بگیرید. در ادامه این مطلب لطفا با ما همراه باشید تا باهم به بررسی طراحی ویترین طلا و جواهر فروشی پبردازیم.

معتقدیم که باید در صدر صنعت خود قرار بگیریم و همواره با همکاری با بهترین مشاغل و همکاری با بهترین طراحان داخلی در اطراف خود به صورت فعالانه در انجام وظیفه خود گام بر میداریم. پس باید در چیدمان و طراحی این بخش، دقت کافی به خرج دهید. رنگ کاغذ دیواری نیز با تم گرم نورپردازی فضا در تناسب است. نورپردازی مناسب در دکوراسیون داخلی مغازه جواهر فروشی یکی از مهم ترین مباحث است و باید به آن توجه ویژه ای گردد. در مغازه هایی که در انها از کفپوش یا دیوارهایی با رنگ های تیره استفاده کرده اید، بهترین گزینه استفاده از نورپردازی موضعی است. یکی از ترفند های جلب توجه در طراحی دکوراسیون داخلی طلا فروشی قرار دادن یک محصول شاخص در کانون ویترین و نورپردازی متمرکز بر روی آن است که جذابیت و درخشش آن را بسیار چشمگیر می کند.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلافروشی با سنگ

این تصور تا حدی درست است و طلافروشی و تجارت طلا یکی از مشاغل پردرآمد و درواقع لوکس است؛ اما باید این نکته را نیز در نظر گرفت که هر شغلی مزایا و معایب خودش را دارد و هیچ کسبوکاری بدون تلاش و کسب تجربه به موفقیت نخواهد رسید. تمام تمرکز مغازه ها بر روی جواهر است و البته باید گفت سعی کرده اند تا طراحی هایی خاص را ارائه دهند و درست است که به پای جواهرات مرکز خرید میلاد نور نمیرسند ولی در سطح بالاتری از منطقه در حال فعالیت هستند . با این حال فکر نکنید به محض تمام شدن کرونا صد در صد مردم به خیابانها میآیند و دوباره شروع به خرید حضوری میکنند. یکی از مهمترین عوامل جذب مشتری برای تمام فروشگاه ها طراحی دکور و ویترین مغازه است. یکی از اصول مهم در طراحی دکور طلا ، طراحی یک ویترین شیک و چشم نواز است.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی

روحیه خانم ها توجه بیشتری به زیبایی و زرق و برق دارد. از آن جایی که بیش تر مراجعین طلا فروشی ها خانم ها می باشند، باید سلیقه آن ها را مد نظر قرار داد. یکی دیگر از متریال هایی که می توان در طراحی ویترین یک مغازه طلا فروشی از آن بهره برد، سنگ است. مشتریان از قدم زدن در مغازه هایی که دارای رگال های تکراری هستند بسیار فراری هستند به طوری که یک شکل ثابت برای اغلب مغازه ها تکرار شده است چنین سیاستی به نوبه خود دردسر ساز است. به این شکل است که یک دکوراسیون مغازه جواهر فروشی زیبا و مناسب می تواند فروش را تضمین و مشتری های شما را وفادار به خرید دائمی از شما نماید. با توجه به اینکه کندن زمین و قرار دادن بخشی از خزانه گاوصندوق آسانسوری درون زمین موجب افزایش ضریب ایمنی سازه میگردد، ارتفاع کف فروشگاه از سطح پیاده رو و وجود زیرزمین در این گونه مغازه ها موجب شد تا شرکت صندوق سازان شمال نسبت به طراحی و ساخت گاوصندوق آسانسوری وارونه اقدام نماید.

دکوراسیون داخلی طلا و جواهری

توجه به گیرایی و چشم نوازی ویترین نکته بسیار مهمی است؛ بهتر است از متخصصین در این زمینه و طراحان خبره راهنمایی و مشاوره گرفته شود. استفاده از رنگآمیزی سفید و طوسی در اینگونه از فضا پیشنهاد میشود. پیشنهاد می کنیم از پست طراحی داخلی مطب زیبایی دیدن کنید. به هر حال سرمایه زیادی در این مکان وجود دارد و می تواند سارقین را به خود جلب کند. رنگبندی ویترین، نورپردازی آن و چگونگی چیدمان اجناس به عنوان اولین جاذبه های بصری نقش زیادی در جلب توجه مشتری ها دارند. قسمت هایی که مخصوص اجناس و جواهرات ویژه هستند و به گونه ای از دیگر قسمت ها جدا می باشند، بهتر است به شکل دیگری طراحی شده و با نورپردازی متفاوت و شاخص، برجسته سازی شوند. دکوراسیون داخلی جواهر فروشی دغدغههای متعددی دارد که باید طراحان دکوراسیون به بهترین شکل آنها را در نظر گیرند.

دکوراسیون مغازه طلا و جواهر

دکوراسیون داخلی مغازه طلافروشی باید با توجه به تمامی بخش های موجود در مغازه طراحی گردد و از اینکه به بخشی اصلاً توجه نشود ، خودداری شود. تحصیل در موسسه جواهر شناسی آمریکا (GLA)، بخشی از فعالیت های علمی آقای گوهر بین را تشکیل داده است که زمینه تاسیس گالری گوهربین در خیابان ولیعصر تهران شد. هرچه کیفیت این مواد و مصالح بالاتر باشد، جلوه ویترین ها بیشتر میشود و این قضیه قطعا در فروش شما هم تاثیر گذار است. به شما پیشنهاد می کنیم تا با استفاده از مجموعه مدل سه بعدی دکوراسیون داخلی فروشگاه که با کیفیت و رزولوشن بسیار بالا برای شما گردآوری و تهیه شده است؛ به جمع طراحان بسیار حرفه ای مدل سازی و متریال طراحی و دیزاین داخلی مغازه سازی بپیوندید.

برای طراحی ویترین یک مغازه طلا فروشی، شما گزینه های زیادی را پیش رو دارید و مطابق با سلیقه و هزینه ای که صرف می کنید، می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. عوامل تاثیرگذار در هزینه طراحی دکوراسیون داخلی طلا فروشی را نام ببرید؟ نور این لامپ ها، طلا و جواهرات را زیباتر نشان داده و هزینه ها را کاهش می دهند. گروه معماری بام؛ یکی از بهترین گروه ها در این زمینه می باشد که می تواند به شما کمک بسیاری بکند و بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاورد. بدین منظور، برای طراحی ویترین و یا به صورت معمول در طراحی داخلی طلا فروشی ها از شیشه هایی با مقاومت بالا برای حفظ امنیت کانترها استفاده می شود. در دکوراسیون داخلی این سری از فروشگاهها و بخشهای متعدد آن، پیش از در نظر گرفتن فاکتور زیبایی این فضا باید به امنیت موجود در آن اهمیت زیادی دهیم تا از بروز سرقت فروشگاه پیشگیری کنیم.

طراحی دکور ویترین طلا و جواهر

سعی کنید لباسها را به شیوه ای در مغازه قرار بدهید که مشتری وقتی در مغازه راه میرود، لباسها و دکور را میبیند در خود احساس نیاز به لباس را حس کند. ام دی اف را می توان در رنگ های مختلفی به کار برد که این خود، جذابیت های زیادی دارد و دست طراح را باز می گذارد تا هر شکلی که بخواهد را اجرا کند. در این بازار پررقابت، طراحی و جذابیت ظاهری از اهمیت خاصی برخوردار است و مشتریان اغلب برای محصولاتی که در محیطی زیبا قرار داشته باشند، هزینهی زیادی خواهند کرد. داشتن ویترین شیک و دکوراسیون عالی در طلافروشی فوق العاده حائز اهمیت است و ارتباط مستقیمی با جذب مشتری و افزایش فروش دارد. 3) برای طلافروش شدن نیاز به مدرک تحصیلی نیست و یادگیری اصول این شغل و داشتن آگاهی و اطلاع کافی از روند کار و کسب تجربه، میتواند شخص را در این شغل به موفقیت برساند.

دکوراسیون طلا فروشی

با این وجود انتخاب نوع شیشه ویترین برای طلافروشان مهم تر است و برای جلوگیری از سرقت طلا و جواهرات و کم کردن احتمال آن، در ساخت آن از شیشههای ضد گلوله استفاده میشود. علت آن هم آشنا نبودن برخی طراح ها، اهمیت وضعیت اجرای طرح ها و نتیجه اجرای روشنایی ها در واقعیت است. ورودی یک مغازه طلافروشی بعد از ویترین، در جذب مشتری بسیار حائز اهمیت است. تا بچهها با علاقهی بیشتری در فروشگاه شما خرید کنند و همین نکته باعث میشود والدین همواره فروشگاه شما را برای خرید انتخاب کنند. اما ام دی اف، مزایای بیشتری نیز دارد که می تواند شما را ترغیب کند تا از آن استفاده بکنید.

با توجه به موارد فوق می توانید بهترین طراحی دکور طلا فروشی را رقم بزنید و پیش نیازها برای موفقیت در این حرفه را به خوبی انجام دهید. در طراحی و دیزاین داخلی مغازه باید به عوامل متعددی در این زمینه توجه کنید استفاده از ترکیب رنگ های صحیح و نور پردازی مناسب از جمله مواردی است که باید به آن توجه شود. یکی از بهترین متخصصان در این زمینه، گروه طراحی و معماری بام می باشد که می تواند در زمینه طراحی داخلی مغازه طلا فروشی، کمک شایانی را به شما بکند. این کار به ساخت دکور مغازه کمک میکند و به آن شخصیت میدهند.

طراحی داخلی طلا فروشی

چون طلا کالایی لوکس حساب میشود و این کالا بیشتر مورد توجه خانمهاست، بهتر است شما ویترین لوکسی برای فروشگاه خود داشته باشید. به همین منظور باید در نوع دکوراسیون و طراحی داخلی طلا فروشی دقت لازم را به عمل آورد تا در نهایت کالایی که در ویترین قرار گرفته از زوایای مختلف و با نور پردازی مناسب برای مشتریان قابل دید باشد و نیاز نباشد تا برای تماشای ان حتما انرا از ویترین خارج نمود. تصور کنید می خواهید برای خرید یکی از لوازم های خانه ی خود کالایی گران قیمت و با کیفیت بخرید؛ اولین چیزی که در ذهن شما می آید رفتن به مغازه هایی است که ظاهری لوکس دارند. نصب شیشههای لمینت یا ضد ضربه، دوربینهای مدار بسته و همچنین به کارگیری از دربهای ریموتی میتواند از پارامترهای دیگر در هزینه طراحی دکوراسیون مغازهها به شمار آید. امروزه بسیاری از فروشگاه های طلا و جواهر فروشی، به دنبال راهی برای کسب درآمد بیشتر و فروش و نمایش محصولات خود هستند اما یکی از نکات جالب توجه در اینجا نوع عقیده و طرز تفکر برخی از صاحبان فروشگاه های طلا و جواهر فروشی است.

دکوراسیون طلا فروشی شیک

ازاینرو باید در طراحی و چیدمان این قسمت، دقت طراحی دکوراسیون داخلی طلا فروشی کافی لحاظ شود. شما می توانید کفپوش این مغازه ها را از میان محصولاتی چون سرامیک، سنگ و … و اگر سبک لباسهای شما برای جوانان و نوجوانان است دکوراسیون باید طبق سلیقهی غالب جامعهی جوان طراحی شود. اگر بیشتر محصولات شما از جواهرآلات کلاسیک تشکیل شده، بهتر است مقدار روشنایی خود را در محیط افزایش بدهید و اینکار را با لوسترهایی فاخر و کریستالی با شاخه های متعدد عملی کنید، اگر هم بیشتر به محصولات مدرن می پردازید بهتر است از سیستم های روشنایی هالوژنی و محو شده در سقف بهره ببرید تا محیطی ظریف و ساده و در عین حال لوکس داشته باشید. با افتخار اعلام می داریم شرکت دکوراسیون داخلی دکور ایرانی با کادری مجرب و حرفه ای در این زمینه آماده ارائه آخرین و به روز ترین و مدرن ترین طرح های خود در زمینه انواع دکورهای مغازه به شما عزیزان می باشد.پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه تصمیم نهایی خود را در جهت انتخاب طرح برای دکور مغازه تان را بگیرید حتما یک بار به دفتر شرکت ما مراجعه کرده و از آخرین نمونه کارهای ما دیدن نمایید.فعالیت در این زمینه به نوعی در حیطیه دکوراسیون تجاری محسوب می شود و می بایست نکات و اصول مربوط به تجارت را در طراحی داخلی مغازه طلا و جواهر آن رعایت کنیم.

طراحی دکوراسیون مغازه طلا و جواهرات

علاوه بر آن در طراحی دکوراسیون داخلی یک مغازه از جمله یک مغازه طلافروشی، علاوه بر در نظر گرفتن پارامترهای زیبایی، باید توجه و نگاه ویژه و تخصصی به نکات دکوراسیون مغازه طلا و جواهر امنیتی نیز داشت. قفسه های شیشه ایی ویترین جواهرات در داخل دیوار ها تعبیه شده اند. با استفاده از یک نورپردازی مناسب می توانید یک محصول خاص را در ویترین مغازه خود به اسم نقطه کانونی تبدیل کنید و آنرا در مرکز دید همگان قرار دهید تا به وسیله همین جنس خاص مشتریان به داخل مغازه کشیده شوند و مدل های دیگر را هم آنالیز نمایند.

طراحی مدرن طلا فروشی