Home مهاجرت به کانادا مشاوره اخذ ویزا و اقامت کانادا ٬ امارات و استرالیا-همیار مهاجرت

تجربه کبکی نیز مانند تجربه کانادایی شرایط به‌خصوصی دارد که تنها شامل برخی از افراد می‌شود. بنابراین چنان‌که با استفاده از برنامه تجربه کانادایی یا دیگر روش‌ها موفق به مهاجرت به این کشور نشده‌اید، می‌توانید نسبت به بررسی شرایط و قوانین این برنامه اقدام کنید. سپس در صورتی که واجد شرایط بودید، با طی مراحل و ارائه مدارک لازم امکان مهاجرت به کشور کانادا با این برنامه برای شما فراهم می‌شود. بسیاری از افرادی که مشاغل ایده‌آلی دارند، برای گسترش شغل خود یا کسب سود بیشتر می‌خواهند به کشورهای دیگر مهاجرت کنند. کانادا یکی از کشورهایی محسوب می‌شود که مهاجرت به کانادا از طریق کار را فراهم کرده است که افراد از طریق شغل و کار خود بتوانند به این سرزمین مهاجرت کنند. چنان که باید بررسی کنید که آیا شغل و مهارت شما باعث می‌شود که شرایط یک کارگر ماهر را داشته باشید.

موارد بالا شروط حداقلی برای ارائه درخواست جهت مهاجرت به کانادا است. میزان تحصیلات و مهارت زبان، داشتن مدرک معتبر، سن، نوع شغل و موارد دیگر در افزایش امتیاز شما مؤثر هستند. بر پایه عوامل تعیین شده از سوی اداره مهاجرت و شهروندی کانادا، باید دست‌کم ۶۷ امتیاز کسب کنید. علاقه‌مندان به مهاجرت کانادا می‌توانند با این روش، به راحتی و با صرف کمترین هزینه و وقت، اقامت این کشور را به دست آورند.

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق خرید یا راه اندازی بیزینس

اما ریسک زیادی دارد زیرا برای مهاجرت به هر کشوری از طریق هر روشی، باید ثابت کنید که قصد اقدام فقط برای همان روش و برای همان کشور را دارید. همچنین، در بسیاری از برنامه های مهاجرت استانی نظیر بریتیش کلمبیا، امکان اقدام در دو پرونده مجزا وجود ندارد. اما برای روش هایی مانند سرمایه گذاری یا خرید بیزینس، محدودیت سنی خاصی وجود ندارد و حتی کمی بالا بودن سن، نشان از تجربه مدیریتی بیشتر شخص می دهد که در نهایت، به نفع وی خواهد بود. ارزان ترین روش های مهاجرت به کانادا را در این قسمت مرور می کنیم. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که داشتن الزامات این روش ها برای مهاجرت به کانادا اساسی است. این برنامه مهاجرتی برای آن گروهی از داوطلبان مهاجرت در نظر گرفته شده است که از تجربه حضور در کبک کانادا برخوردار باشند.

ظرفیت برنامه های مختلف روشهای مهاجرتی کانادا از 2022 تا 2025 به شرح ذیل است:

سلام علیکم طاعاتتان قبول.بنده راننده پایه یکم هستم.مسلط به زبان انگلیس هستم.عربی زبان مادری من است.ترکی را شروع کرده ام.مدرک دیپلم و… دارم.به دبی برای اقامه سفر کرده ام.وچند کشور دیگر برای کار.خانوادگی روحیه بسار بالا برای زندگی در یک اجتماع متمدن تر دارم. خیلی خیلی ساده برای اقامه کاری راننده مجله خبری مهاجرت پایه یکم راهنمائی بفرمائید. سلام علیکم بنده راننده پای یکم هستم.مسلط به چند زبان.و کلی مدارک.سابقه کار بین الملل. این سه روش عبارتند از روشهای مهاجرتی اقتصادی، پیوستن به یکی از اعضای خانواده و پناهندگی از سه روش اصلی هستند که افراد می توانند برای مهاجرت باتوجه به شرایط خود در نظر بگیرند.

شما می توانید گزینه های از جمله کار، تحصیلی و یا کارآفرینی را برای مهاجرت به کشور کانادا انتخاب کنید. شما مهاجرت تحصیلی و کاری را می توانید پیش روی خود بگذارید اما مهاجرت برای سرمایه گذاری نیز از گزینه هایی است که می توانید خانواده شما را به اقامت برساند. می توانید تمامی سوابق کاری و تحصیلی خود را به همراه مدارک مربوطه به ما در موسسه حقوقی تحویل دهید تا امکان سنجی لازم را برای اخذ ویزا و جستجوی کار به شما ارائه دهیم. سلام بهترین راه برای شما این است که برای اخذ ویزای اقامت کاری درخواست دهید و این بهنرین را برای انجام این اقدامات است. سلام، بله برای مهاجرت به کانادا و تحصیل، میشه به راحتی با مدرک آیلتس ویزای گرفت در صورتی که نمره بالایی داشته باشه.

مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا

افراد می توانند سابقه کار پاره وقت مرتبط با مدرک تحصیلی شان را نیز ارائه دهند با در نظر گرفتن این نکته که امتیازشان نصف امتیاز افرادی خواهد بود که با تعداد سال های برابر سابقه کارتمام وقت ارائه داده اند. یکی دیگر از روش های مهاجرت به کشور کانادا مهاجرت به عنوان نیروی کار است. در این مطلب قصد داریم با یکی از روش‌های انجام مراحل مهاجرت به کشور کانادا را به طور کامل معرفی کنیم. کانادا به خاطر شرایط اجتماعی و اقتصادی خوب خود به یک گزینه مناسب برای مهاجرین ایرانی تبدیل شده است. البته که این کشور محبوب فقط مورد علاقه ایرانیان نیست و سالیانه از سراسر دنیا به این کشور مهاجران زیادی وارد می‌شود.

وقتی فرزند شما به سن 18 سالگی رسیده و شرایط لازم مهاجرت به کانادا را داشته باشد می تواند باعث شود شما هم ابتدا اقامت دائم و سپس تابعیت بگیرید. در روش اول شخص باید به محض رسیدن به فرودگاه (یا مرزهای قانونی بندری و جاده‌ای) درخواست حقوقی پناهندگی بدهد. راه دوم این است که بعد از مستقر شدن در کانادا، درخواست در دفتر شهروندی و امور مهاجرتی ثبت شود. بعد از ارائه درخواست، افسران مهاجرت پرونده را بررسی می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. افراد پناهنده، تا یک سال (و در مواردی بیشتر) تحت تکفل مالی قرار می‌گیرند.

  • اگر مدرک دانشگاهی، تجربه ی کاری و … داشته باشید، درخواست پذیرفته می شود.
  • پیشنهاد می کنم فرم مشاوره مهاجرت به کانادا روی سایت رو پر کنید و یا با ما تماس بگیرید تا دقیق تر راهنمایی بشین.
  • به عنوان مثال فردی را در نظر بگیرید که می خواهد با استفاده از ویزای سرمایه گذاری با خانواده ی خود به کانادا مهاجرت کند.
  • شفافیت در ارائه خدمات سرلوحه کار مشاورین و وکلای موسسه تراست است.
  • به طور کلی اگر قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارید، پیش از هر چیز باید از قوانین به‌روز این کشور مطلع باشید که در آینده با مشکل مواجه نشوید.