Home مهاجرت به کانادا مشاوره اخذ ویزا و اقامت کانادا ٬ امارات و استرالیا-همیار مهاجرت

همان طور که قبلا اشاره کردیم بعضی از این روش‌ها به صورت مستقیم و برخی دیگر به طور غیر مستقیم و پس از طی مراحلی شما را به اقامت دائم کانادا می‌رساند. فرزندان بین ۶ تا ۱۸ سال شما با تحصیل در مدارس کانادایی ویزای دانشجویی می‌گیرند و والدین نیز می‌توانند با ویزای توریستی همراه آن‌ها شوند. پس از ورود به کانادا امکان تغییر ویزای توریستی به ویزای تحصیلی یا کاری وجود دارد.

از مهم ترین شرایط لازم برای مهاجرت به کشور کانادا از طریق روستاها و استان های شمالی اخذ جاب آفر Job Offer یا پیشنهاد کاری از کارفرمای رسمی کانادایی و اخذ Work Permit است. متقاضی باید برای پر کردن فرصت های کاری مورد نظر در این استان ها واجد شرایط باشد. علاوه بر این متقاضی باید تاییدیه های لازم را از سازمان های مربوط دریافت کند. پس از اخذ تاییدیه های لازم و اخذ مجوز موقت کار متقاضی می تواند برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کند.

پذیرش کانادا در مقطع کارشناسی

همانطور که گفتیم، تمام وکلای این شرکت مجوز دارد و بزرگ‌ترین شرکت در استان بریتیش کلمبیا است. مجله خبری مهاجرت از طریق سازمان ملل یا پناهندگی تنها روش مهاجرت به کشور کانادا برای افغانها نمی باشد. متقاضیان افغانی می توانند از طریق تحصیلی، کاری، روابط خویشاوندی، برنامه های نیروی متخصص، برنامه های استانی و یا اخذ ویزای استارت آپ کانادا به این کشور مهاجرت کنند. اخذ ویزای استارت آپ کانادا Start up یکی از روش های کم هزینه برای مهاجرت به کشور کانادا و نهایتاً اخذ اقامت دائم این کشور می باشد. متقاضی برای اخذ ویزای استارتاپ کانادا باید ثابت کند که در حال حاضر مشغول فعالیت تجاری موفق و کسب و کار فعال است. علاوه بر این متقاضی باید دارای ایده و طرح تجاری Business Plan خلاقانه باشد.

از میان نامزدهای دریافت اقامت دائم، دولت کانادا افراد را برحسب امتیاز و رتبه‌ انتخاب می‌کند. به کسانی که انتخاب می‌شوند دعوت‌نامه‌ای برای اقامت دائم ارائه می‌شود. ویزای توریستی کانادا به دو صورت ویزای تک ورود و ویزای مولتیپل است که هر کدام شرایط خاص خود را دارند. اکثر مسافران برای ورود به خاک کشور کانادا، ملزم به دریافت ویزای بازدیدکننده (ویزای موقت) هستند. مهاجرت توریستی کانادا به بیشتر متقاضیان اجازه می‌دهد تا حداقل ۶ ماه در این کشور اقامت داشته باشند.

در اینصورت شما می‌تواند به عنوان نیروی کار در این شرکت مشغول شوید. و خب به دلیل کار در کانادا، شرایطش را دارید که برای اقامت دائم اقدام کنید. البته توجه نمایید که اگرچه از ژوئن سال 2014، برنامه‌های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری فدرال متوقف شده و همچنین برنامه سرمایه‌ گذاری استان کبک نیز تا اپریل سال 2023 به حالت تعلیق درآمده است.

به استثنای امکان رای دهی و داشتن پاسپورت کانادایی همچنین ساکنان دائمی را می توان به دلیل محکومیت های جنایی خاص ، اخراج کرد. زمانی که دعوتنامه شخص متقاضی از سوی دولت کانادا ارسال گردید ایشان میتواند برای دریافت مجوز ورود به خاک کانادا اقدام نماید. در پروسه ی اکسپرس انتری برای شرکت کنندگان محدودیت سنی تعریف شده به گونه ای که افراد زیر 18 سال و بالای 47 سال هیچ امتیازی در قسمت سن دریافت نخواهند کرد. اولین مدرکی که باری سفارت اهمیت بسیار زیادی دارد، فرم درخواست مهاجرت است که باید به دقت تکمیل شود.

  • بر اساس قانون خون فرزندی که در یک کشور از پدر و مادر دارای تابعیت آن کشور متولد شود، آن فرزند نیز تابعیت آن کشور را دریافت می کند.
  • مهاجرت به کانادا از سال 2015 به بعد تحت سیستمی به نام اکسپرس اینتری کانادا انجام می گیرد که در واقع یک سیستم جامع دسته بندی و انتخابی برای مهاجرت به کانادا بر اساس امتیاز محسوب می شود.
  • زیرا وکلا دارای تجربه بالایی در این زمینه هستند و به تمام قوانین کشور کانادا اشراف دارند.
  • در فیلم اطلاعات کلی و بسیار مفید در خصوص مهاجرت به کانادا توسط مدیریت محترم مجموعه جناب آقای حسن رجبی برای شما توضیح داده شده است، می توانید فیلم را دیده و سپس مقاله را مطالعه نمایید تا ذهنیت مناسبی در انتخاب این کشور داشته باشید.

در ادامه این مقاله جزییات هر دوی این روش ها در اختیارتان قرار خواهد گرفت. اگر به دنبال یک مقصد بین المللی برای ادامه تحصیل و راه اندازی حرفه مورد علاقه خود هستید، در اینجا 10 دلیل مهم برای پاسخ به این سؤال آورده شده است. اقامت اسپانیا کشور اسپانیا کشوری بسیار زیبا با تاریخی کهن و قدیمی در دل اروپا است… کانادا از لحاظ قوانین محیطی پیوسته درحال توسعه و رشد بوده و امنیت، آرامش و بی‌طرفی در این کشور رو به افزایش است.

دانشگاه کلگری

با راه‌اندازی استارتاپ هم می‌توانید به سودآوری برسید و هم برای اقامت دائم اقدام کنید. طرحی که نوآورانه باشد، اشتغال ایجاد کند و تایید دولت کانادا را بگیرد. در کنار بیزنس پلن، مدرک زبان، مدرک تحصیلی بالای دیپلم و تجربه مدیریتی از شرایط الزامی هستند. همچنین باید سرمایه کافی برای حداقل ۶ ماه زندگی در کانادا را داشته باشید. اتباع و متقاضیان خارجی دارای تابعیت غیر کانادایی که تمایل به کار، تحصیل و یا زندگی به طور دائم در کشور کانادا را دارند، با داشتن شرایط لازم، قادر به کسب اقامت دائم کانادا خواهند بود. این دسته از افراد با دریافت کارت اقامت دائم PR علاوه بر داشتن مجوز ورود به کشور کانادا بدون ویزا، می‌توانند شرایط را برای دریافت تابعیت کانادا فراهم نمایند.

مسئول رسیدگی به درخواست های پناهندگان و پیگیری امور انان در کانادا، سازمان مخصوصی است. پرونده متقاضیان بررسی شده و آن دسته از متقاضیان که دلایل واقعی برای این کار داشته باشند، پذیرفته خواهند شد. پناهندگی از جمله راه هایی است که دردسرهای زیادی دارد و مخصوصا آسیب های روانی بدی را برای فرد در پی خواهد داشت. با این حال هر ساله مهاجران زیادی از این طریق برای مهاجرت به کانادا اقدام می کنند. در 5 سال گذشته باید حداقل به میزان 2 سال سابقه کار به صورت خود اشتغال در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری داشته باشید.