Home مهاجرت به کانادا مشاوره اخذ ویزا و اقامت کانادا ٬ امارات و استرالیا-همیار مهاجرت

یکی از دلایل محبوبیت پاسپورت کانادا رتبه خوبه این نوع پاسپورت بین گذرنامه کشورهای مختلف است. 2.مدرک زبان تف TEF(Test d’évaluation du français)مختص متقاضیانی که قصد مهاجرت به استان ها یا شهرهای فرانسوی زبان کانادا را دارند. در این روش شما علاوه بر تمکن مالی که حدود ۱۳۰۰ دلار است، باید سرمایه مورد نیاز برای استان های مختلف را داشته باشید. میزان سرمایه مود نیاز کارآفرینی، براساس استان انتخابی شما متفاوت می باشد. متقاضی باید بر اساس جدول امتیازبندی دارای سن مناسب، تحصیلات، تجربه کاری و حرفه ای، تسلط زبانی و انطباق پذیری با حداقل امتیاز ۵۵ باشد. در واقع پدر و مادر فاقد تابعیت کانادا که فرزند آن ها در خاک کانادا متولد می شود، نمی توانند تابعیت کانادا را دریافت کنند.

البته باید شرایط لازم را برای دریافت این ویزا و مهاجرت داشته باشید. برخی از این شرایط شامل تجربه تجاری، داشتن حداقل دو میلیون دلار دارایی خالص، گواهی پزشکی و غیره هستند. با مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری شما به کل بازار منطقه آمریکای شمالی دسترسی خواهید داشت. همچنین از این طریق می‌توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید که البته شرایط مخصوص به خود را دارد. اولین شرط مهاجرت به کشور کانادا از طریق خرید بیزینس تجاری اخذ ویزای کار Work Permit است. متقاضی با دارا بودن مجوز کار کانادا می تواند شرایط لازم برای خرید یک کسب و کار تجاری فعال را در این کشور فراهم کند.

به طور عمومی فارغ‌التحصیلان پس از دو سال از اتمام تحصیل (و اشتغال) می‌توانند برای اخذ اقامت دائم اقدام کرده و پس از 5 سال برای شهروندی و تابعیت کانادا و اخذ پاسپورت این کشور اقدام نمایند. هر استان از کشور کانادا به جز استان کبک که سیستم مهاجرتی متفاوتی دارد، بنا به نیازمندی های خود شرایط ویژه ای برای پذیرش مهاجران خود را دارد. برای شرکت در این برنامه های مهاجرتی که البته جزو سریع ترین روش های مهاجرت به کانادا هم هست، بهتر است از طریق همان اکسپرس اینتری اقدام کنید. جزئیات فراوانی در مهاجرت از طریق برنامه های استانی وجود دارد که یک وکیل متخصص و قانونی کانادا می تواند با توجه به مشخصات هر فرد بهترین روش مهاجرت را انتخاب نماید.

۷. مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

اکسپرس اینتری باعث می شود تا فرد اقامت دائم کانادا را دریافت کند. اگر شما فرد متخصصی هستید و می خواهید همراه با خانواده به کانادا، مهاجرت کنید اکسپرس اینتری روشی بسیار مناسب برای شما خواهد بود زیرا از همان ابتدای مسیر می توانید اقامت دائم را دریافت کنید. مهاجرت به کانادا از طریق کار، یکی از بهترین راه‌های مهاجرت به کانادا است که با صرف هزینه کم با داشتن تخصص، دانش زبان انگلیسی و تجربه کار می‌توان اقامت این کشور را گرفت. آن‌ها می‌توانند با ورود به سیستم نمره‌دهی اکسپرس اینتری، اقامت کانادا را دریافت کنند. یکی از اهداف اصلی ادارهٔ مهاجرت کانادا، پذیرش مهاجران متخصص است.

  • با توجه به نیاز بازار کار کانادا به مهارت های مختلف، می توان آینده شغلی مهاجران را نیز روشن دانست.
  • اما پیش نیاز این امر، داشتن رزومه تحصیلی و سابقه خوب در رشته تحصیلی تان است.
  • این برنامه مهاجرتی برای آن گروهی از داوطلبان مهاجرت در نظر گرفته شده است که از تجربه حضور در کبک کانادا برخوردار باشند.
  • باید توجه داشت که هر کدام از روش‌ها ممکن است مدارک بیشتری را با توجه به فرآیند پذیرش خود الزام نمایند.

برای مثال یکی از مدارک مهمی که جهت ارائه نیاز میباشد این است مه فرد حاضر درکانادانشان دهد علاوه بر هزینه ی زندگی خود به قدری درآمد دارد تا هزینه های فرد دیگری که برای ازدواج معرفی کرده رادارد. سلام بله در اکثر روش های سرمایه گذاری کانادا از شما سابقه ی مدیریتی مرتبط خواسته میشه. سلام ثبت شرکت کانادا به فاکتورهای مختلفی بستگی داره پیشنهاد میدم فرم مشاوره سایت رو پر کنید تا مشاورانمون بتونن دقیقتر راهنماییتون کنن. به طور کلی هزینه اجاره مسکن در کشور کانادا برای خانه‌های یک ‌خوابه یا سه خوابه در بازه مشخصی قرار دارد. اما این که ملک مورد نظر شما در مرکز شهر باشد یا خارج از شهر نیز در تعیین میزان اجاره خانه تأثیرگذار است. به عنوان مثال هزینه اجاره آپارتمان یک خوابه تقریباً بین 650 تا 2100 دلار متغیر است.

در گذشته تر مرسوم بود افراد از روش ویزای ازدواج به صورت سوری و غیرواقعی خود را به کشور مقصد رسانیده و از این طریق اقامت آن کشور را اخذ میکردند و برای آن فرد حاضر در کشور مقصد هم کسب درآمد میشد گرچه به صورت عجیب. سلام، امتیاز اکسپرس انتری کانادا به فاکتورهای مختلفی بستگی داره. پیشنهاد می کنم فرم مشاوره مهاجرت به کانادا روی سایت رو پر کنید و یا با ما تماس بگیرید تا دقیق تر راهنمایی بشین. مهم‌ترین موضوعی که در رابطه با مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق تولد مطرح می‌شود این است که این کشور برای اعطای تابعیت بر اساس سیستم خاک عمل می‌‌کند. مورد دیگر برای ریجکتی ویزای تحصیلی این است که دقت کافی در ارائه اسناد مورد نظر به خرج نداده باشید.

از مزایای این روش، دریافت اقامت دائم کانادا برای تمام افراد خانواده است. اگر علاقمند به این روش مهاجرت به کانادا هستید، نگران ارائه بیزینس پلن استارتاپ نباشید و همه مراحل کار را به کارشناسان آتلانتیک ۷۲۴ بسپارید. شرایط مهاجرت به کانادا از طریق اخذ ویزای کاری، یکی از بهترین راه های مهاجرت کانادا و در عین حال دشوارترین روش دریافت ویزا است. افراد متقاضی در این روش از طریق برنامه‌های (اکسپرس اینتری، جاب آفر، برنامه استانی و خود اشتغالی) می توانند اقامت کانادا را بدست آورند. البته باید توجه کنید که در این روش، شرایطی چون سابقه کار، وضعیت تاهل، مدرک زبان و سن افراد مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. همچنین برای اخذ این نوع ویزا، ارائه مدارکی چون گذرنامه، مدارک شغلی و تحصیلی، گواهی سلامت، عدم سوء پیشینه و فرم‌های مربوطه پرشده ضروری است.

بعضی از راه‌های مهاجرت به کانادا مانند خود اشتغالی (Self-Employment) و اکسپرس انتری سیستم امتیازبندی دارند. اما معمولاً منظور از امتیازبندی مهاجرت به کانادا، امتیازدهی اکسپرس اینتری است. بررسی درخواست‌ها در این روش، با دقت بالا و به‌سختی انجام می‌شود تا تنها افرادِ واجد شرایط بتوانند وارد کانادا شوند. روش‌های مهاجرت به کانادا آن‌قدر متنوع است که تقریباً هر فرد با هر شرایطی که داشته باشد، می‌تواند از روش‌های قانونی برای مهاجرت به این کشور استفاده کند.

روش‌های مختلف مهاجرت به کانادا

افراد ابتدا ویزای کار دریافت می نمایند و پس از یک یا دو سال سرمایه گذاری و فعالیت مستمر می توانند از یکی از روش های کارآفرینی برای مجله خبری مهاجرت اقدام نمایند. اما با داشتن ویزای تحصیلی، دریافت اقامت دائم بسیار ساده‌تر می‌شود. راه‌های مختلفی هستند که می‌توانید برای تبدیل ویزا تحصیلی به اقامت دائمی استفاده کنید. با امتیازات تحصیل در کانادا و کار در کانادا، امتیاز مجموع شما تا حد خوبی بالا می‌رود.

در نتیجه، نیازهای بازار کار در هر استان و اهداف مهاجرتی در نظر گرفته شده برای یک استان با استان دیگر ممکن است متفاوت باشد. به همین دلیل، هر استان با توجه به نیازهای خود، شرایط مشخصی را برای پذیرش مهاجران عنوان کرده است. شرایط تعیین شده توسط اداره مهاجرت کانادا برای ویزای استارت دشوار نیستند اما نداشتن آنها به هیچ طریقی قابل جبران نیست. پس قبل از شروع از امکان بدست آوردن این شرایط اطمینان حاصل نمایید. یعنی شما نمی توانید با دریافت ویزای کاری به کانادا بروید و به دنبال کار بگردید.